19 Aralık 2009, Cumartesi 17:41:16

ÖGER, BURSA'YI UÇURACAK...

Öger Türk Tur, 2010 yaz uçuş programına Yenişehir Havaalanı'nı da ekledi.
  • SUPER BISEY OLUR INSALLAH HAYIRLISIYLA OLUR BIZIDE BU CILEDEN KURTARIRSINIZ ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN
  • bu haberle hiç alakası olmadan barcelonanın sitesinde thy nin adının geçmediğini sanan arkadaş sen hangi barcelona sayfasını ziyaret ettin çok merak ettim http://www.fcbarcelona.com/ bi de burdan bak
  • haber öger türk ün de thy ve barca ne alaka :)))
  • Bunlarin hepsi BOS is BOS icraat...Toplam 8 sefer ucar...Ondan sonra IPTAL yolcular SAW a oradanda kendi imkanlariyla devam eder...Son cirpinmalar...Baska bir halt degil...KOMIK..

Öger Tur Yönetim Kurulu Başkanı ve Avrupa Parlamentosu Milletvekili Vural Öger, önümüzdeki yaz itibariyle Düsseldorf-Bursa-Düsseldorf ve Frankurt-Bursa-Frankurt seferlerinin başlayacağını açıkladı. Uçuşların detaylarının daha sonra belli olacağını belirten Öger, 2010 yaz sezonu uçuş porgramlarına Bursa'yı da eklediklerini, 24 Haziran 2010 tarihinden itibaren Düsseldorf-Bursa-Düsseldorf seferlerinin hizmete sunulacağını söyledi.

Bursa Valiliği tarafından Almira Otel`de düzenlenen Turizm Çalıştayı`na katılan Vural Öger, bir yörenin turizme açılmasında havaalanın önemli olduğunu söyledi. Turistin 5- 6 saatlik yolculuğun ardından Bursa`ya ulaşmasının hoş olmadığını dile getiren Öger, "Havalanı turizm açısından son derece önemli. Ulaşımda geçilen vakitlerde o yörenin kültürel değerleri turistlere anlatılabilir. Turist en kolay şekilde gideceği yöreye gitmek ister" dedi.

ÖGER, BURSA'YI UÇURACAK...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 8 yıl önce
SUPER BISEY OLUR INSALLAH HAYIRLISIYLA OLUR BIZIDE BU CILEDEN KURTARIRSINIZ ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bu haberle hiç alakası olmadan barcelonanın sitesinde thy nin adının geçmediğini sanan arkadaş sen hangi barcelona sayfasını ziyaret ettin çok merak ettim http://www.fcbarcelona.com/ bi de burdan bak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
haber öger türk ün de thy ve barca ne alaka :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bunlarin hepsi BOS is BOS icraat...Toplam 8 sefer ucar...Ondan sonra IPTAL yolcular SAW a oradanda kendi imkanlariyla devam eder...Son cirpinmalar...Baska bir halt degil...KOMIK..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000