03 Ağustos 2014, Pazar 12:09:49

ÖDEMELER AKSAYINCA UÇUŞLAR DURDURULDU!

Rusya'da İdeal Tur şirketi, anlaştığı Orenburg Havayolları'na ödemeleri yapmayınca uçuşlar iptal edildi. İptal edilen uçuşlardan yaklaşık 30 bin Rus turistin etkileneceği belirtiliyor.
  • Acentaları AYT de kim kontrol ediyorki.?? Yolcular mağdur olacak.Paraları cebe doldurdular.umurlarında mı ? Bakın KZK ta olduğu gibi. Şimdi de PUTİN kapatır TC Charter ları RUSYA ya.

İdeal Tur’dan ödemelerini alamayan Orenburg Havavolları 2, 3 ve 4 Ağustos için planlanan 36 yurtdışı uçuşunu iptal ettiğini duyurdu. İptal olan uçuşlardan dolayı yaklaşık 6 bin kişinin yurtdışı seyahati yarıda kaldı.

Ayrıca, daha önce farklı tur şirketleri aracılığıyla Orenburg Havayolları ile yurtdışına giden 25 bin turistin de dönüşte sıkıntı yaşayacağı bildiriliyor. İptal olan uçuşlarda Antalya seferi de bulunuyor.

Orenburg Havayolları, İdeal Tur’un ödeme yapması halinde uçuşlara devam edeceğini duyurdu. (Bugün)

ÖDEMELER AKSAYINCA UÇUŞLAR DURDURULDU!

Facebook Yorum

Yorumlar

Acentalar haaa ~ 4 yıl önce
Acentaları AYT de kim kontrol ediyorki.?? Yolcular mağdur olacak.Paraları cebe doldurdular.umurlarında mı ? Bakın KZK ta olduğu gibi. Şimdi de PUTİN kapatır TC Charter ları RUSYA ya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
airporter ~ 4 yıl önce
merak etme putin onu yıllar önce kapattı , rusya'dan uçan TC. Charter şirketi duydunmu hiç, duyamazsın yok çünki. tasalanma :)

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000