03 Haziran 2016, Cuma 09:43:14

Obama'nın katıldığı törende uçak kazası

ABD'de gösteri uçuşlarında kullanılan bir savaş uçağının düşmesinden iki saat sonra bir gösteri uçağı daha düştü.
  • Sulu, ciddiyetten uzak yorumları gönderenleri tebrik ediyorum. Sizinle gurur duyuyoruz, bu ülkenin sizin gibi insanlara ÇOK İHTİYACI VAR!!!
  • İnsan hayatından bahsediyoruz arkadaslar ayıptır utanmadan alay ediyorsunuz.Bu sektörde sizin gibilerin var olduğunu bilmek daha mesleğime başlamadan beni tiksindiriyor
  • Uçağın benzini bitmiş ya da kapısı açık kalmış olabilir
  • Siz daha Türkiye ve büyük başkanla uğraşmaya devam ettikçe daha çok uçağınız düşer işte böyle.Allah cezanızı verecek mınaha mınaha.

ABD'de gösteri uçuşlarında kullanılan bir savaş uçağının düşmesinden iki saat sonra bir gösteri uçağı daha düştü.

Tennessee eyaletinde bu hafta sonu gösteri yapmaya hazırlanan ABD Donanmasına ait "Mavi Melekler" (Blue Angels) adlı hava gösteri ekibinde yer alan F/A-18 tipi bir savaş uçağının, Smyrna kentinden prova için kalktıktan kısa süre sonra düştüğü bildirildi.

Uçağın düşüş nedeni hakkında henüz açıklama yapılmazken, olayda bir kişinin öldüğü belirtildi. Ölen kişinin kimliği hakkında bilgi verilmedi. Ekipteki diğer uçakların havaalanına güvenli şekilde indiği ifade edildi.

ABD Hava Kuvvetleri Akademisinin mezuniyet töreninde gösteri yapan Hava Kuvvetlerine bağlı "Thunderbirds" adlı akrobasi ekibinin bir uçağı da Colorado Springs kentinde düştü. Törendeki gösteriyi tamamladıktan sonra kentin birkaç kilometre dışına düşen uçağın pilotunun kendisini uçaktan fırlatmayı başardığı açıklandı.

Mezuniyet törenine ABD Başkanı Barack Obama da katıldı. Obama'nın uçağın düştüğü sırada törende olduğu bildirildi.

Obama'nın katıldığı törende uçak kazası

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Sulu. ~ 2 yıl önce
Sulu, ciddiyetten uzak yorumları gönderenleri tebrik ediyorum. Sizinle gurur duyuyoruz, bu ülkenin sizin gibi insanlara ÇOK İHTİYACI VAR!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yazık ~ 2 yıl önce
İnsan hayatından bahsediyoruz arkadaslar ayıptır utanmadan alay ediyorsunuz.Bu sektörde sizin gibilerin var olduğunu bilmek daha mesleğime başlamadan beni tiksindiriyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kapı ~ 2 yıl önce
Uçağın benzini bitmiş ya da kapısı açık kalmış olabilir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sşeyfullah ~ 2 yıl önce
Siz daha Türkiye ve büyük başkanla uğraşmaya devam ettikçe daha çok uçağınız düşer işte böyle.Allah cezanızı verecek mınaha mınaha.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ABC ~ 2 yıl önce
Sana doğum gününde beyin hediye etmek istiyorum

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000