20 Aralık 2013, Cuma 08:07:34

O İSİM SERBEST BIRAKILDI

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen yolsuzluk ve rüşvet operasyonunda gözaltına alınan 3 şüpheli serbest bırakıldı. Serbest bırakılanlardan Emrullah Turanlı, sorumluların er ya da geç hesabını vereceğini söyledi.
  • Cehennemden Cavusekuların selamı var.
  • Sizler ki Osmanlı üzerinden Büyük İsrail'i inşaa etme görevi aldınız ve de sizler ki gerçek torunların miraslarını talana başladınız o zaman alın size gerçek Osmanlı tokatı...
  • Eh artık KKTC de yeni ihaleler alırsın.
  • Akfırat ve Tepeören'e de bekleriz(!)...

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen yolsuzluk ve rüşvet operasyonunda gözaltına alınan Taş yapı İnşaat ve Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Emrullah Turanlı, Oğuzhan Usta ve Okay Dikmen Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık kontrolünün ardından serbest bırakıldı.

Hastane çıkışında basın mensuplarının sorularını cevaplayan Turanlı, "Bir şey söylemek için kelimeler yetmiyor. Ancak ifadem şudur; suçların tamamı asılsız, cahilce hazırlanmış, mantıksız. Hiçbir şeyden habersiz tamamen iftira olan bir hadisedir. Amaçları var, bizimle ilgili iddia edilen suçların tamamını dosyaya koyduk. İlgililer de uygun görüp bizi serbest bıraktı. Zalimlerin zulmü sürelidir. Bu zulmü yapan, planlayan, yapamaya çalışan ahlaksızlar er geç hesabını verecektir." dedi.

Turanlı'nın konuşması sırasında gözlerinin dolduğu ve konuşmakta zorluk çektiği gözlendi.

O İSİM SERBEST BIRAKILDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

.... ~ 4 yıl önce
Cehennemden Cavusekuların selamı var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GERÇEK TORUNLAR ~ 4 yıl önce
Sizler ki Osmanlı üzerinden Büyük İsrail'i inşaa etme görevi aldınız ve de sizler ki gerçek torunların miraslarını talana başladınız o zaman alın size gerçek Osmanlı tokatı...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Eh artık KKTC de yeni ihaleler alırsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 4 yıl önce
Akfırat ve Tepeören'e de bekleriz(!)...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.... ~ 4 yıl önce
AKFIRAT VE TEPEÖREN YOLSUZLUK diye nette araştırın ve okuyun.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000