19 Nisan 2012, Perşembe 16:16:21

O EKİP TÜRKİYE'YE DÖNDÜ

Onur Air’e ait Airbus A300-600R tipi uçağının kapısını kapatmaya çalışırken, 5 metre yükseklikten düşerek hayatını kaybeden Oliver Mester’in ekibi, bu öğlen saatlerinde Türkiye’ye döndü.
  • Canım benim 5. resimdeki dedigin ömer abin varya senden herşeyi daha iyi bilir hakkımız sonsuzdur ona onun gibi insan kolay bulunmuyor onu tanıdığım için şükranlarımı sunuyoruz ve Allah var yukarda bütün işi biliyor elinden her şeyi geliyor adeta bütün operasyonu bile yapıyor umarım sende onun tırnağı kadar olursun inşallah canım kardeşşimm bilmem anlatabildimmi.
  • Besinci resimde co-mail ci omere dikkat!!!! Halki selamliyan devlet adami gibi takiliyor.hehehehe
  • toplum olarak yobazlaşıyoruz.biran önce bu yobazlıktan kurtulmak için bişey yapmalıyız
  • litfen editorler bu yazim size yayimlamanizida rica ederim,buraya isimi belli olmayan ortaya atip tutup ortaligi karistirmak isteyen yorum yazmamali,daha seviyeli olmasi icin uyelik sistemi getirmeniz faydali olur..yorum yazanlarin isimlerinin gozukmesi gerekir olarak dusunuyorum.. saygilar
İki gün önce Ürdün’ün başkenti Amman şehrinden Türkiye’ye gelmek üzere hazırlanan uçağın kaptan pilotu açık olan kapıyı kapatmaya çalışırken dengesini kaybederek 5 metre yükseklikten düşerek hayatını kaybetmişti.

Yaşanan olayın ardından Teknik Başkan Şükrü Can ile uçağı Türkiye’ye getirecek bir ekiple birlikte dün Ürdün’e gitmişti.

Hayatını kaybeden Kaptan Pilot Oliver Mester’in ekibi bugün saat 14:50’de Türkiye’ye geldi.

Atatürk Havalimanı 2/3 pistine iniş yapan TC-OAG kuyruk tescilli Airbus A300-600R, Onur Air Teknik Hangarı’nın önüne çekildi.

Uçağı karşılayan teknik müdürler olayın oluş şekliyle ilgili uçakta bulunan teknisyenden bilgi alırken, kokpit ekibini genel müdürlüğe götürmek üzere araç hazırlandı.

Uçaktan çıkan Oliver Mester’in yanında uçan yardımcı pilot ve ekibin moralinin oldukça bozuk olduğu görülürken, ekip AirportHaber’in sorularını yanıtsız bıraktı.

İŞTE OLIVER MESTER’İN DÜŞTÜĞÜ O UÇAK VE OLAYI YAŞAYAN UÇUŞ EKİBİ
UÇAKTA BULUNAN TEKNİSYEN OLAYIN NASIL YAŞANDIĞINI ANLATTI
UÇAKTAN İNEN EKİBİN MORALİ OLDUKÇA BOZUKTU... ORTADAKİ TÜRK PİLOT DÜN OLIVER KAPTAN'LA UÇACAKTI...
©
AirportHaber.com ÖZEL
O EKİP TÜRKİYE'YE DÖNDÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Canım benim 5. resimdeki dedigin ömer abin varya senden herşeyi daha iyi bilir hakkımız sonsuzdur ona onun gibi insan kolay bulunmuyor onu tanıdığım için şükranlarımı sunuyoruz ve Allah var yukarda bütün işi biliyor elinden her şeyi geliyor adeta bütün operasyonu bile yapıyor umarım sende onun tırnağı kadar olursun inşallah canım kardeşşimm bilmem anlatabildimmi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Besinci resimde co-mail ci omere dikkat!!!! Halki selamliyan devlet adami gibi takiliyor.hehehehe

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
toplum olarak yobazlaşıyoruz.biran önce bu yobazlıktan kurtulmak için bişey yapmalıyız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
litfen editorler bu yazim size yayimlamanizida rica ederim,buraya isimi belli olmayan ortaya atip tutup ortaligi karistirmak isteyen yorum yazmamali,daha seviyeli olmasi icin uyelik sistemi getirmeniz faydali olur..yorum yazanlarin isimlerinin gozukmesi gerekir olarak dusunuyorum.. saygilar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000