20 Eylül 2017, Çarşamba 15:37:33

Niğde'de polis helikopteri kazası: 1 şehit

Niğde Polis Meslek Yüksekokulu'nda meydana gelen helikopter kazasında 1 polis memuru şehit oldu, 1 polis memuru ağır yaralandı.
  • Rabbim mekanını cennet eylesi
  • Kaza degil egitimsizlik.Kader Ayri birsey.Yorumlarin cogu cehaletin dibe vurdugunu gosteriyor.Bilimi ve teknolojiyi rehber edinirseniz sebep sonuc iliskiler anlasilir.kaza istatistiklerine Dunya da bakiniz.
  • Direk pilotaj hatası. Anarotora kafasının çarpması için pilotun yrdımcı olması lazım oda olmuş zaten. Allah rahmet eylesin.
  • Allah rahmet eylesin. eğitim şart.

Niğde Polis Meslek Yüksek Okulu'nda (PMYO) 27 yaşındaki eğitmen Özel Harekat Polisi Abdullah Yıldırım, helikopter pervanesinin çarpması sonucunda şehit oldu.

Edinilen bilgiye göre, Nİğde merkezde bulunan Polis Meslek Yüksek Okulu'nda meydana gelen olayda, eğitmen olarak görev yapan Özel Harekat Polisi 27 yaşındaki Abdullah Yıldırım'ın helikopter pervanesinin çarpması sonucunda şehit olduğu öğrenildi.

Meydana gelen kazada Özel Harekat Polisi 25 yaşındaki Azim Doğan'ın da sağ dizinden yaralandığı ve ambulansla kaldırıldığı hastanede tedavi altına alındığı bildirildi.

Niğde'de polis helikopteri kazası: 1 şehit

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

cumali tangüner ~ 9 ay önce
Rabbim mekanını cennet eylesi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mehmet ~ 9 ay önce
Kaza degil egitimsizlik.Kader Ayri birsey.Yorumlarin cogu cehaletin dibe vurdugunu gosteriyor.Bilimi ve teknolojiyi rehber edinirseniz sebep sonuc iliskiler anlasilir.kaza istatistiklerine Dunya da bakiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Komando ~ 9 ay önce
Direk pilotaj hatası. Anarotora kafasının çarpması için pilotun yrdımcı olması lazım oda olmuş zaten. Allah rahmet eylesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kadir ~ 9 ay önce
Allah rahmet eylesin. eğitim şart.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000