15 Temmuz 2016, Cuma 15:20:17

Nice Havalimanı tahliye ediliyor

Dün 84 kişinin hayatını kaybettiği Fransa'nın Nice kentindeki havalimanı, şüpheli çanta nedeniyle tahliye edildi.
  • Alın...bütün Suriyelileri alın. Vatandaşlık verin, hırsıza, katile, casusa, ırz düşmanlarına, eğitimsiz, kültürsüz bir sürüye vatandaşlık verin. O yetmiyormuş gibi sağlık, eğitim, iş yeri açma gibi masraflardan muaf tutulsunlar. Hatta T.C. vatandaşlarının üniversite eğitimleri için canları çıkana kadar çalışırken, Suriyeliler imtihansız istedikleri fakültelere girsinler. Sırf bu rezillikleri yobaz iktidarınız devam etsin diye yapın. Ama millet enayi değil, Suriyelileri istemiyorlar...Hiç birimiz istemiyoruz. Savaş bitince defolup ülkelerine dönsünler.
  • Bomba seslere yasayin emi.
  • Oy potansiyeli gözüyle vatandaşlığa alınacak suriyelilerden de , bir zaman sonra aynı aynı terör saldırısını bekliyorum.
  • Ja fransa terroru desteklersin ve ortadoguya Masum insanlari bombalarsan olacagi sonuc timsah gozyaslari. 84 ne ki middle east de 100.000 vazla insan olduruldu. Pray for turkey.

Dün 84 kişinin hayatını kaybettiği Fransa'nın Nice kentindeki havalimanı, şüpheli çanta nedeniyle tahliye edildi.

Fransa askeri havalimanının güvenliğini sağlamak için bölgeye gönderildi.

Tahliye işlemleri sonrasında yolcuların bagaj alım bölgesine girişine tekrar izin verildi. 

Nice Havalimanı tahliye ediliyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

B-52 ~ 2 yıl önce
Alın...bütün Suriyelileri alın. Vatandaşlık verin, hırsıza, katile, casusa, ırz düşmanlarına, eğitimsiz, kültürsüz bir sürüye vatandaşlık verin. O yetmiyormuş gibi sağlık, eğitim, iş yeri açma gibi masraflardan muaf tutulsunlar. Hatta T.C. vatandaşlarının üniversite eğitimleri için canları çıkana kadar çalışırken, Suriyeliler imtihansız istedikleri fakültelere girsinler. Sırf bu rezillikleri yobaz iktidarınız devam etsin diye yapın. Ama millet enayi değil, Suriyelileri istemiyorlar...Hiç birimiz istemiyoruz. Savaş bitince defolup ülkelerine dönsünler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
F. ~ 2 yıl önce
Bomba seslere yasayin emi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fbgvjuöıljlojljvhhgcmhcth ~ 2 yıl önce
Oy potansiyeli gözüyle vatandaşlığa alınacak suriyelilerden de , bir zaman sonra aynı aynı terör saldırısını bekliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gurbetci ~ 2 yıl önce
Ja fransa terroru desteklersin ve ortadoguya Masum insanlari bombalarsan olacagi sonuc timsah gozyaslari. 84 ne ki middle east de 100.000 vazla insan olduruldu. Pray for turkey.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
B-52 ~ 2 yıl önce
" Gurbetçi " Saçmalama. Bozuk Türkçe ile " 84 ne ki " diyorsun. İşte senin ve senin gibi düşünen yobazların kafa yapılarınız aynı. İsterse 1 kişi bile ölse, Allah'ın yarattığı bir candır, Allah'ın kuludur. Sen kim oluyorsun da böyle küçümsüyorsun? Orta Doğu'da 100.000 kişi hayatını kaybetti ise, zamanında yapılan ihanetler ve Kuran'ın hakkı ile okunmamasından ileri geliyor. Yan gel yat, Avrupa versin, ben yiyeyim olmuyor. Din ile uyutulan insan ve ülkelerin kaçınılmaz kaderidir yaşananlar. Sana ATATÜRK'ün yabancıların başka ülkelerin kalkınmaları yolunda söyledikleri ile çalışmadan, didinmeden yaşamayı ilke edinmiş insan ve ülkelere neler olacağını söyleyen sözlerini okumanı tavsiye ederim. Anlayabilirsen tabii .....

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000