12 Ağustos 2011, Cuma 08:06:27

"NEDEN İHTİYAÇ DUYDUN?"

ABD, Çin'in uçak gemisine neden ihtiyaç duyduğunu açıklamasını istediğini bildirdi.
  • cübbeli ahmet mahmut vasıtasıyla arapca sormuş.
  • Buradan Çin'deki tüm akrabalarıma, amcama ve yengeme selam ederim. Aşağıdaki matematik soruları ayrıca çok kolay, karekök falan işin içine sokmalısınız.
  • zamanında çinliler bize milyon kişilik turist kafilesi vaad ettide gecirdi söz verdi askeri gemi olarak kullanılmayacak diye.. 1936 montrö anlasmasının kurallarını cignemiyecez dediler para teklif ettiler.. sonuc? Türkiye zokayı yuttu.
  • abd çince mi ingilizce mi sormuş acaba? sms le mi skype den mi sormuş? bir yetkili bunları cevaplasın..
Dışişleri Bakanlığı sözcüsü Victoria Nuland, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Çin'in böyle bir teçhizata ihtiyacı konusunda yapacağı her türlü açıklamayı memnuniyetle karşılarız" dedi.

Çin'in yeni uçak gemisinin, bu ülkenin diğer ülkeler kadar şeffaf olmadığı yönündeki büyük endişeyi arttırdığını belirten Nuland, Çin'in ABD'nin askeri edinimleri ve savunma bütçesi konusunda ABD kadar şeffaf olmadığını kaydetti.

Nuland, "Askeri konularda açık ve şeffaf bir ilişki arzu ediyoruz" dedi.

Sözcü Nuland ayrıca Sarı Deniz'de Güney Kore ile deniz sınırı yakınlarında iki salvo top atışı yapan Kuzey Kore'yi itidale çağırdı.
"NEDEN İHTİYAÇ DUYDUN?"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 7 yıl önce
cübbeli ahmet mahmut vasıtasıyla arapca sormuş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Buradan Çin'deki tüm akrabalarıma, amcama ve yengeme selam ederim. Aşağıdaki matematik soruları ayrıca çok kolay, karekök falan işin içine sokmalısınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
zamanında çinliler bize milyon kişilik turist kafilesi vaad ettide gecirdi söz verdi askeri gemi olarak kullanılmayacak diye.. 1936 montrö anlasmasının kurallarını cignemiyecez dediler para teklif ettiler.. sonuc? Türkiye zokayı yuttu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
abd çince mi ingilizce mi sormuş acaba? sms le mi skype den mi sormuş? bir yetkili bunları cevaplasın..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000