09 Mayıs 2011, Pazartesi 17:34:03

NEDEN FARUK BAYINDIR?

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin gizli kasetleri basına sızdırdığını iddia ettiği Faruk Bayındır, savcıya müşteki sıfatıyla ifade verdi. Bayındır, Bahçeli aleyhine de 50 bin TL'lik tazminat davası açtı.
  • arkadaş sen bu adamı tanıyomusunda konuşuyorsun herişini nerede ve nasıl hallettiğini shgm deki bazı larını parmağında oynattığını bilmeyenmi var sen aydamı yaşıyorsun MALİYE lütfen görevinize
  • Arkadaslar yargiya intikal etmis bir konuda boyle yorumlar yapilmasi yanlis. Faruk Bayindir bu tarz isler ile ugrasmaz . Dogru nasil olsa meydana cikacaktir. Kurumlari ve insanlari tohmet altinda birakmayiniz lutfen.
  • Çünkü bende dahil olmak üzere Faruk Bayındır'ı tanıyan herkez bu işi yapmış olabileceğini düşünüyor. Hatta ben artık SHGM 'deki bazı yetkililerle olan samimiyetini bile " elinde belki onlarında kasetleri vardır " diye değerlendiriyorum. Umarım ben yanlış değerlendiriyorumdur.
  • faruk b. kimdir nedir bilmem tanımama ama yorumlara bakıyorumda sevmiyeni çok fazla bu şahsın galiba bitane birisi bile olumlu yorum yapmamış bu zatı muhterem için bide mhp yi karşısına almaya kalkıyo .yerinde olmak istemezdim
Tarkim Uçuş Okulu'nun sahibi Faruk Bayındır, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli hakkında, dün yaptığı açıklamalarda kendisine hakaret ve iftira ettiği iddiasıyla Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.

Airporthaber'e konuşan Bayındır,  " Cep telefonu kayıtlarımı, kredi kartı hesaplarımı incelesinler. Benim bu konuyla ilgim yok. Benim adıma internet domaini alınmış. Ben böyle bir domain almadım. Benim adımı kim bu işe karıştırdıysa ortaya çıkmasını istiyorum" dedi.

Faruk Bayındır, Airporthaber'in 'Peki neden bir başkasının değil de sizin isminiz ortaya atıldı' sorusuna ise, "  Kaseti çıkaranlar bu işin arkasında benim olduğumu söylemişler ve ismimi vermişler" diye konuştu.

NEDEN FARUK BAYINDIR?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

Misafir ~ 7 yıl önce
arkadaş sen bu adamı tanıyomusunda konuşuyorsun herişini nerede ve nasıl hallettiğini shgm deki bazı larını parmağında oynattığını bilmeyenmi var sen aydamı yaşıyorsun MALİYE lütfen görevinize

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Arkadaslar yargiya intikal etmis bir konuda boyle yorumlar yapilmasi yanlis. Faruk Bayindir bu tarz isler ile ugrasmaz . Dogru nasil olsa meydana cikacaktir. Kurumlari ve insanlari tohmet altinda birakmayiniz lutfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Çünkü bende dahil olmak üzere Faruk Bayındır'ı tanıyan herkez bu işi yapmış olabileceğini düşünüyor. Hatta ben artık SHGM 'deki bazı yetkililerle olan samimiyetini bile " elinde belki onlarında kasetleri vardır " diye değerlendiriyorum. Umarım ben yanlış değerlendiriyorumdur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
faruk b. kimdir nedir bilmem tanımama ama yorumlara bakıyorumda sevmiyeni çok fazla bu şahsın galiba bitane birisi bile olumlu yorum yapmamış bu zatı muhterem için bide mhp yi karşısına almaya kalkıyo .yerinde olmak istemezdim

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000