14 Kasım 2008, Cuma 09:39:35

Ne sormak isterdiniz?

Airport TV’de Ali Kıdık’ın sunduğu Sorun Cevaplasın Programı’nın bu akşam yayınlanacak olan bölümüne Yavuz Çizmeci konuk oluyor. Canlı yayınlanacak olan programda Yavuz Çizmeci bugüne kadar sorulmamış sorulara cevap verecek.
  • Türkiyede kara kutunun arızalı olduğunu söyleyecek veya açip okuyacak makam mevcut değil ancak yurt dışında bazı ülkeler yetkili bu yetkililerin raporunu görelim o zAMAN SHGM nin doğru söyleyip söylemediği ortaya cıkacak SANKİ BİRİLERİ BiŞEYDEN KORKUYOR Gerçeklerden kaçtığınız zaman sonuç çok acı olur
  • Uçakların arızalı olduğundan SHGM nin haberi yokmu zannediyorsunz?
  • burada isparta olayından önce bu olaya geliyorum diyen irandaki olaya göz atılması lazım neden hala bu olayın bağlantısı SHGM tarafından neden açıklanmamaktır NEDEN ÖRT BAS EDİLMEKTEDİR
  • Program biraz önce bitti. Şu soruyu sormadığıma pişmanım. Neden bunca haksız eleştiri, suçlama ve engele rağmen hala Türkiye için bir şeyler yapmaya, insanlara iş imkanı sağlamaya çalışıyorsunuz?

Airport TV’nin canlı yayınlanan programlarından biri olan Ali Kıdık’la Sorun Cevaplasın Programı bu akşam Yavuz Çizmeci’yi ağırlıyor. Yavuz Çizmeci, Word Focus Havayolları için ne diyecek? My Teknik’te hedefler nasıl şekillenecek? TÖSHİD şapkasını kendi şirketi çıkarlarına mı kullanıyor?

 

Bütün bu sorular cevaplarını Airport TV’de bulacak. Peki, Yavuz Çizmeci’ye siz ne sormak isterdiniz?

 

Sormak istediğiniz soruyu bizlerle paylaşın sansürsüz soralım. Bunun için "air" yaz bir boşluk bırak sormak istediğin soruyu yaz tüm GSM operatörlerinden 2030’a gönder. Airport TV sorsun Yavuz Çizmeci cevaplasın.

 

UYARI: Bazı izleyicilerimiz telefon numaralarının görüldüğünü düşünerek soru sormaya çekindiklerini beyan ediyorlar. Kullandığımız sistem gereği sadece GSM operatörlerinin kodları görülmektedir. 532, 542, 505 gibi.

Ne sormak isterdiniz?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

çatlak ~ 10 yıl önce
Türkiyede kara kutunun arızalı olduğunu söyleyecek veya açip okuyacak makam mevcut değil ancak yurt dışında bazı ülkeler yetkili bu yetkililerin raporunu görelim o zAMAN SHGM nin doğru söyleyip söylemediği ortaya cıkacak SANKİ BİRİLERİ BiŞEYDEN KORKUYOR Gerçeklerden kaçtığınız zaman sonuç çok acı olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
çatlak ~ 10 yıl önce
Uçakların arızalı olduğundan SHGM nin haberi yokmu zannediyorsunz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
acı ~ 10 yıl önce
burada isparta olayından önce bu olaya geliyorum diyen irandaki olaya göz atılması lazım neden hala bu olayın bağlantısı SHGM tarafından neden açıklanmamaktır NEDEN ÖRT BAS EDİLMEKTEDİR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bu mudur? ~ 10 yıl önce
Program biraz önce bitti. Şu soruyu sormadığıma pişmanım. Neden bunca haksız eleştiri, suçlama ve engele rağmen hala Türkiye için bir şeyler yapmaya, insanlara iş imkanı sağlamaya çalışıyorsunuz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000