30 Aralık 2011, Cuma 08:05:26

NATO BORU HATTINI DELİP UÇAK YAKITI ÇALDILAR...

Eskişehir'de NATO İşletme Müdürlüğüne ait uçak benzini taşıyan boru hattından 400 metrelik kaçak hat çekilerek benzin çalındı. Jandarmanın peşine düştüğü şahıs son anda kaçarken, kiraladığı minibüs ve çaldığı benzine el konuldu.
  • Dolayisiyla annelerinin ak sutu kadar helaldir....umarim milyonlarca litre akitmislardir...ve kazi calismalarina devam ediyorlardir.
  • Mazot niyetine kullanılıyorsa bu minibüs arkadaki depolarıda doldurursa yakıt almadan 4-5 gün devamlı gider herhalde :) dünyayı dolaşır belki
  • natonun ulkeye tek faydasi bu herhalde...
  • bildiğim kadarıyla mazotlu arabalarda kullanıyorlar.Mazotla karıştırıp
Edinilen bilgiye göre, NATO 2. ANT İşletme Müdürlüğü yetkilileri, Keskin Köy yolunda uçak benzini taşıyan boru hattında basınç düşmesi olduğunu ve benzin çalınmış olabileceğini ihbar etti. Harekete geçen İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, yaptıkları çalışmada Eskişehir-Bursa karayolunun 5. kilometresinde, tesise ait uçak benzini boru hattına girilerek tarladan yaklaşık 400 metrelik kaçak hatla benzin çalındığını belirledi.

Şahsın bırakıp kaçtığı minibüste jandarma timlerinin yaptığı araştırmada, aracın Bursa'dan Ramazan D. (44) tarafından kiralandığı belirlendi. Aracın arkasına yerleştirilmiş 2 tank ve içerisinde çalınan yaklaşık 500 litre uçak benzini ve bir miktar esrar maddesi ile çeşitli malzemeler ele geçirdi. Firari zanlı Ramazan D.'nin (44) yakalanması için çalışma başlatılırken, olayla alakalı soruşturma sürdürülüyor. 

NATO BORU HATTINI DELİP UÇAK YAKITI ÇALDILAR...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 6 yıl önce
Dolayisiyla annelerinin ak sutu kadar helaldir....umarim milyonlarca litre akitmislardir...ve kazi calismalarina devam ediyorlardir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Mazot niyetine kullanılıyorsa bu minibüs arkadaki depolarıda doldurursa yakıt almadan 4-5 gün devamlı gider herhalde :) dünyayı dolaşır belki

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
natonun ulkeye tek faydasi bu herhalde...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
bildiğim kadarıyla mazotlu arabalarda kullanıyorlar.Mazotla karıştırıp

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000