07 Mayıs 2012, Pazartesi 16:02:35

MyCARGO'YU ŞOK EDEN ÖLÜM

MyCargo Havayolları’nda dispatcher olarak çalışan Ercan Gürelli, görevi başında kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdi...
  • Allah rahmet eylesin..
  • Allah rahmet eylesin mekanın cennet olsun kardeşim.Sevgili ailene ve yakınlarına sabırlar dilerim.
  • Allahtan Rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı dilerim. Sevgili kardeşim erhan, hepimizin başı sağolsun. Allah sizlere ve geride kalanlara hayırlı ömürler nasip etsin..
  • Bu gün iki acı haber ile yıkıldım.Birincisi 1985 yılında mesleğe başladım sevgili arkadaşım Hasan Hüseyin AYGÜN ,ikincisi senelerce beraber çalıştığımız sevgili arkadaşım Ercan GÜRELLİ..Her ikisinin de ailelerine allahtan sabır diliyorum.Allah rahmet eylesin,mekanları cennet olsun...

 

MyCargo(ACT Havayolları), kötü bir haberle sarsıldı. Sabah saatlerinde MyCargo Havayolları’nın Dünya Ticaret Merkezi’ndeki ofisinde görev yapan Ercan Gürelli, aniden rahatsızlanarak yere yığıldı.
 
Kalp krizi geçirdiği anlaşılan dispatchere ilk müdahaleyi arkadaşları yaptı. Ancak tüm çabalara rağmen Gürelli kurtarılamadı.
 
Ercan Gürelli’nin görevi başında yaşamını yitirmesi MyCargo ailesini yasa boğdu. MyCargo Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Çizmeci, üzücü olayla ilgili şu açıklamayı yaptı:
 
"7 Mayıs 2012 tarihinde Mycargo (ACT Havayolları ) çalışanlarımızdan Ercan Gürelli sabah saatlerinde rahatsızlanmış ve hastaneye intikali için derhal ambulans çağırılmıştır. Ancak yapılan müdahaleler sonuç vermemiş ve değerli çalışma arkadaşımız tüm çabalara karşın geçirdiği kalp krizi neticesinde hayatını kaybetmiştir. Değerli çalışma arkadaşımız Ercan Gürelli’yi genç yaşta kaybettiğimiz bu elim olaydan ötürü büyük üzüntü duyuyoruz. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine, havacılık camiasına ve tüm çalışma arkadaşlarına başsağlığı dileriz."

 

 
Biz de Airporthaber olarak merhuma Allah’tan rahmet yakınlarına ve ACT ailesine başsağlığı diliyoruz.
MyCARGO'YU ŞOK EDEN ÖLÜM

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

.. ~ 6 yıl önce
Allah rahmet eylesin..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fevzi yavuz ~ 6 yıl önce
Allah rahmet eylesin mekanın cennet olsun kardeşim.Sevgili ailene ve yakınlarına sabırlar dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mahmut toktaş ~ 6 yıl önce
Allahtan Rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı dilerim. Sevgili kardeşim erhan, hepimizin başı sağolsun. Allah sizlere ve geride kalanlara hayırlı ömürler nasip etsin..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bülent ARDA ~ 6 yıl önce
Bu gün iki acı haber ile yıkıldım.Birincisi 1985 yılında mesleğe başladım sevgili arkadaşım Hasan Hüseyin AYGÜN ,ikincisi senelerce beraber çalıştığımız sevgili arkadaşım Ercan GÜRELLİ..Her ikisinin de ailelerine allahtan sabır diliyorum.Allah rahmet eylesin,mekanları cennet olsun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000