16 Şubat 2015, Pazartesi 15:40:29

MY TEKNİK'İN ACI GÜNÜ

My Teknik'te uçak bakım direktörü olarak görev yapan Bülent Akan hayatını kaybetti.
  • Vay be 2 yıl geçmiş. İlkokulu, ortaokulun bir kısmını ve 5 yıl liseyi beraber okuduk. Arkadaşım zeki olduğu için üniversitede İTÜ' uçakta beraber okuyamadık. Ama sürekli görüşüyorduk. 10 yaşından beri tanırdım arkadaşımı. 30 yılda en ufak yamuğunu, hilesini, kavgasını görmedim Allah şahit. Mücadelesi hastalığıyla oldu. Özledim be dostum. Kötüler, hainler, zalimler dururken diyeceğim ama emir böyleymiş. Mekanın cennet olsun.
  • Abim böyle mi bakacaktık her gün takip ettiğimiz airport habere..
  • Adaletin bu mu dünya ?!?!?! Tüm sevenlerine sabırlar diliyorum..
  • çok zamansız bi veda oldu... hem kişiliğiyle hem yaptığı işle havacılık camiasında sayılan ve sevilen bir dostumuzdu . güzel anılarla hatırlıycaz seni.. huzur içinde uyu..

My Teknik'te uçak bakım direktörü olarak görev yapan Bülent Akan hayatını kaybetti.

Bir süredir mücadele verdiği hastalığa yenik düşen Akan, bugün hayata gözlerini yumdu. 40 yaşında olduğu öğrenilen deneyimli yönetici Bülent Akan'ın 4 yıldır My Teknik'te görev yaptığı ve çevresinde çok sevilen bir kişi olduğu kaydedildi.

Bugün memleketi Eskişehir'e götürülecek evli ve bir çocuk babası Bülent Akan'ın yarın öğlen namazının ardından toprağa verileceği öğrenildi.

AirportHaber olarak merhuma Allah'tan Rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

MY TEKNİK'İN ACI GÜNÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (36)

Erdinç ~ 1 yıl önce
Vay be 2 yıl geçmiş. İlkokulu, ortaokulun bir kısmını ve 5 yıl liseyi beraber okuduk. Arkadaşım zeki olduğu için üniversitede İTÜ' uçakta beraber okuyamadık. Ama sürekli görüşüyorduk. 10 yaşından beri tanırdım arkadaşımı. 30 yılda en ufak yamuğunu, hilesini, kavgasını görmedim Allah şahit. Mücadelesi hastalığıyla oldu. Özledim be dostum. Kötüler, hainler, zalimler dururken diyeceğim ama emir böyleymiş. Mekanın cennet olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
broken airframe ~ 3 yıl önce
Abim böyle mi bakacaktık her gün takip ettiğimiz airport habere..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Özgür Kocaoğlu ~ 3 yıl önce
Adaletin bu mu dünya ?!?!?! Tüm sevenlerine sabırlar diliyorum..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eski dost ~ 3 yıl önce
çok zamansız bi veda oldu... hem kişiliğiyle hem yaptığı işle havacılık camiasında sayılan ve sevilen bir dostumuzdu . güzel anılarla hatırlıycaz seni.. huzur içinde uyu..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000