01 Ağustos 2008, Cuma 15:48:55

My Technic'in en acı günü

My Technic’te teknisyen olarak çalışan Hazım Güler dün hayatını kaybetti...
  • Hazim yokluguna alisamadik seni tüm sevenlerin cok özledi icimizdeki ates sönmüyor ALLAH im sana rahmet eylesin tüm sevenlerine sabir versin. Seni unutmakmi?ASLA.
  • naptın be hazim sen,uzun zamandır görüşemiyorduk.ciddi bir trafik kazası geçirdim.15 gündür hastanedeydim.bugün çıktım ve haberini bir arkadaştan duydum.mahfettin beni oğlum ya.senin gibi asil,iyi niyetli bir adamın,bu kadar erken bizi terk etmesi,içimi çok acıttı.ateş düştüğü yeri yakar bunu çok iyi biliyorum.ama yinede allah ailene ve sevenlerine sabır versin.güle güle kardeşim.mekanın cennet olsun ortaokul arkadaşım..sıra arkadaşım..
  • UZUN ZAMAN SANA ULAŞMAYA ÇALIŞTIM FAKAT BİR TÜRLÜ NASİP OLMADI AMA ŞU Bİ GERÇEK Kİ SENİNLE AYNI EVİ PAYLAŞTIK YEDİK İÇTİK HELAL OLSUN NUR İÇİNDE YAT ARAMIZDAN ÇOK ERKEN AYRILDIN HALA İNANAMIYORUM.TÜM HAZİYİ SEVENLERİN TEKRAR BAŞI SAĞOLSUN... 505 746 04 64 TUNCAY YURTSEVEN
  • Kendisiyle tanışma fırsatımız olmadı ama Deniz'in eşi olduğunu biliyordum.Kendisine Yüce Mevla'dan rahmet, geride kalan ailesine, dost ve akrabalarına sabr-ı cemil niyaz ederim.Mekanın cennet olsun...

Tim Lideri olarak görev yapan Güler, geçen hafta geçirdiği beyin ameliyatının ardından dün akşam saatlerinde hayatını kaybetti..

 

Geçirdiği beyin ameliyatının ardından kendini iyi hisseden Güler, aniden mide bulantısı şikayetiyle yeniden hastaneye kaldırıldı. Yapılan tetkiklerin ardından teşhis konamayan genç teknisyen, dün akşam saatlerinde hayata gözlerini yumdu.

 

Güler’in naaşı memleketi olan İzmir’e gitmek üzere yola çıktı. Yarın öğlen namazının ardından toprağa verilecek olan Hazım Güler, 2007’den itibaren My Technic’te görev yapıyordu. Güler 28 yaşında ve evliydi.

 

Hazım Güler’e Allah’tan Rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

My Technic'in en acı günü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (42)

Can ~ 10 yıl önce
Hazim yokluguna alisamadik seni tüm sevenlerin cok özledi icimizdeki ates sönmüyor ALLAH im sana rahmet eylesin tüm sevenlerine sabir versin. Seni unutmakmi?ASLA.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
alp yakabağ ~ 10 yıl önce
naptın be hazim sen,uzun zamandır görüşemiyorduk.ciddi bir trafik kazası geçirdim.15 gündür hastanedeydim.bugün çıktım ve haberini bir arkadaştan duydum.mahfettin beni oğlum ya.senin gibi asil,iyi niyetli bir adamın,bu kadar erken bizi terk etmesi,içimi çok acıttı.ateş düştüğü yeri yakar bunu çok iyi biliyorum.ama yinede allah ailene ve sevenlerine sabır versin.güle güle kardeşim.mekanın cennet olsun ortaokul arkadaşım..sıra arkadaşım..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TUNCAY ~ 10 yıl önce
UZUN ZAMAN SANA ULAŞMAYA ÇALIŞTIM FAKAT BİR TÜRLÜ NASİP OLMADI AMA ŞU Bİ GERÇEK Kİ SENİNLE AYNI EVİ PAYLAŞTIK YEDİK İÇTİK HELAL OLSUN NUR İÇİNDE YAT ARAMIZDAN ÇOK ERKEN AYRILDIN HALA İNANAMIYORUM.TÜM HAZİYİ SEVENLERİN TEKRAR BAŞI SAĞOLSUN... 505 746 04 64 TUNCAY YURTSEVEN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gazi ~ 10 yıl önce
Kendisiyle tanışma fırsatımız olmadı ama Deniz'in eşi olduğunu biliyordum.Kendisine Yüce Mevla'dan rahmet, geride kalan ailesine, dost ve akrabalarına sabr-ı cemil niyaz ederim.Mekanın cennet olsun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000