06 Ekim 2011, Perşembe 14:50:08

MY CARGO’DA BOEING 747 HEYECANI

Türkiye’nin ilk Boeing 747 tipi uçağı gökyüzü ile tanışmak için gün sayıyor. ACT Havayolları’nın Çinli Hainan grup ile ortaklığından sonra My Cargo adını alan şirket, yeni uçağını görücüye çıkarıyor...
  • ACT Hainan sirketi sayesinde piyasa degerini cok arttirdi. Simdik dikkatli olup kaliteli, isini iyi yapan bilgili ekipler kadrosuna dahil ederse yolu acik bir Kargo sirketi olabilir!
  • GE motorları kullanılıyo
  • Merhaba, ACT'den arkadaşlara soruyorum özellikle.Charter ağırlıklı mı kullanılacak uçak yoksa tarifeli bir ağ/hat da olacak mı?Hainan yaz başından beri tarifeli Shanghai-Urimçi-İstanbul uçuyor. Bunun gibi bir kargo hattı olabilir mi acaba myCARGO tarafından işletilen?
  • ACT HAVA YOLLARI GELECEKTE, TÜRKİYE NİN VE DÜNYANIN BİR NUMARASI OLACAKTIR. KISKANANLAR İZLESİN GÖRSÜN. YORUMLARINIZI YAPARKENDE DUYGULARINIZLA DEĞİL BİRAZ İNSANCIL TARAFLARINIZLA YORUMUNUZU YAPINIZ. EN BÜYÜK ACT (MY CARGO)
Türk sivil havacılığı bugünlerde yeni bir Boeing 747 ile tanışmanın heyecanını yaşıyor. Çinli Hainan grup ile ortaklık kurduktan sonra My Cargo adını alan ACT Havayolları’nın Boeing 747 tipi ilk uçağı 11 Ekim Salı günü kamuoyunun karşısına çıkacak.

Uçağın bakımlarını üstlenen grup bünyesindeki My Technic’in Sabiha Gökçen Havalimanı’nda düzenleyeceği  törene havacılık sektörünün önde gelen isimleri katılacak. 
TC-ACF kuyruk tescilli uçağın çok yakında uçuşlarına da başlaması planlanıyor.

MY CARGO’DA BOEING 747 HEYECANI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 7 yıl önce
ACT Hainan sirketi sayesinde piyasa degerini cok arttirdi. Simdik dikkatli olup kaliteli, isini iyi yapan bilgili ekipler kadrosuna dahil ederse yolu acik bir Kargo sirketi olabilir!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
GE motorları kullanılıyo

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Merhaba, ACT'den arkadaşlara soruyorum özellikle.Charter ağırlıklı mı kullanılacak uçak yoksa tarifeli bir ağ/hat da olacak mı?Hainan yaz başından beri tarifeli Shanghai-Urimçi-İstanbul uçuyor. Bunun gibi bir kargo hattı olabilir mi acaba myCARGO tarafından işletilen?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ACT HAVA YOLLARI GELECEKTE, TÜRKİYE NİN VE DÜNYANIN BİR NUMARASI OLACAKTIR. KISKANANLAR İZLESİN GÖRSÜN. YORUMLARINIZI YAPARKENDE DUYGULARINIZLA DEĞİL BİRAZ İNSANCIL TARAFLARINIZLA YORUMUNUZU YAPINIZ. EN BÜYÜK ACT (MY CARGO)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000