06 Nisan 2009, Pazartesi 10:56:45

MUSTAFA ÖZKAN ÖZBEY'DEN AÇIKLAMA

İstanbul Gösteri Merkezi'nin sahibi Mustafa Özkan Özbey, olay anında çarpıcı açıklamalarda bulundu...
  • sevgigli akadaşım aynı başbakan gibi konuşuyosun 27 yıldır istanbulda yaşıyosun diye istanbulun sahibimi olduğunu sanıyosun 5-6 sene yaşayanlar konuşmasınmış buna sizmi karar veriyosunuz. 15 yıldır belediyenin yaptıklarınıda gördük dağa taşa betona yatırım yapıyolar bende 40 senedir bu güzide şehirde yaşıyorum. ve unutmadan 5-6 senelik istanbulda yaşayanlar konuşmıycaksa 27 senelikler hiç konuşmasınlar ozaman.
  • IGM'nin sahibi arkadaş da seçimde ikinci olan aday gibi konuşuyor. Şantaj yapıyor. Varsa bildiğin ver mahkemeye.
  • Bu belediyeye oy verenler bunun da hesabını verir...
  • istanbulda bütün partileri gördük.chp yide gördü dsp yide.iyi bir işleyiş olmasaydı 15 yıldır aynı kişiler yönetimde olmazdı.su tankerleri altında ölen insanlarıda gördük. 27 senedir istanbulda yaşıyorum.5-10 senedir istanbulda yaşayanlar lütfen yorum yapmasın

İstanbul Gösteri Merkezi'nin sahibi Mustafa Özkan Özbey yaptığı açıklamada; "Kadir Topbaş göreve geldiğinden beri gösteri merkezimiz yıkılmak istendi ancak başarılı olamadılar. Çok çaba sarf ettik ve yıktırmadık. Bu yangının atlatılmasının ardından olayı derinlemesine araştıracağız. 22 milyon dolarlık çadır tamamen yandı. Eğer tekrar yapımına izin verilmezse söyleyecek çok şeyimiz olacak" dedi.

MUSTAFA ÖZKAN ÖZBEY'DEN AÇIKLAMA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 9 yıl önce
sevgigli akadaşım aynı başbakan gibi konuşuyosun 27 yıldır istanbulda yaşıyosun diye istanbulun sahibimi olduğunu sanıyosun 5-6 sene yaşayanlar konuşmasınmış buna sizmi karar veriyosunuz. 15 yıldır belediyenin yaptıklarınıda gördük dağa taşa betona yatırım yapıyolar bende 40 senedir bu güzide şehirde yaşıyorum. ve unutmadan 5-6 senelik istanbulda yaşayanlar konuşmıycaksa 27 senelikler hiç konuşmasınlar ozaman.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
IGM'nin sahibi arkadaş da seçimde ikinci olan aday gibi konuşuyor. Şantaj yapıyor. Varsa bildiğin ver mahkemeye.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bu belediyeye oy verenler bunun da hesabını verir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
istanbulda bütün partileri gördük.chp yide gördü dsp yide.iyi bir işleyiş olmasaydı 15 yıldır aynı kişiler yönetimde olmazdı.su tankerleri altında ölen insanlarıda gördük. 27 senedir istanbulda yaşıyorum.5-10 senedir istanbulda yaşayanlar lütfen yorum yapmasın

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000