17 Nisan 2016, Pazar 14:57:26

Müslüman yolcuya uçakta skandal uygulama!

Amerikalı havayolu şirketi Southwest Airlines uçağında Müslüman bir kadın hiçbir gerekçe gösterilmeden uçaktan atıldı.
  • Bence elinizden geldikce binmeyin amerikan ve batinin ucaklarina,yolcu azaldigi zaman anlarlar.
  • Güzelim bir dini bu hale getirdiniz ya? En çok benim ahiret davam olacak bu. O cehennem ateşinde müslümanımsı yaratıkların yandığını görürüm inşallah. Adam Avrupada hiç namaz kılacak yer kalmamış gibi o THY uçağına adım atar atmaz ön galeyde pardesüyü yere serip uçağa binen yolculara göstere göstere namaz kılmayı ibadet etmek sanıyor ya bu muameleyi hak ediyor sonunda. Zararı tüm islam alemine. Laikliğin asıl amacının, inancın Allah ile kul arasında mahrem kalması, kalben yaşanması, şova dönüştürülmemesi gerektiğini idrak edemeyenler layıkını buluyorlar. Herkesin inancı var, ama herkes diğerinin gözüne gözüne sokmuyor. Bu hali ile Yahudilerden ne farkı kalmış dini sapkınların.
  • Amerikalı havayollarının rezaletleri bitmiyor. Birini al ötekine vur.
  • İtibar yerle bir. Peki bu itibarı kim bu hale getirdi??? Allah'ın ilk emri ''oku'' yu yerine getirmeyenler... Okuduğunu sanıp okumayanlar... Okumaktaki maksat nedir ? Anlamaktır... Anlayan insan da cehaletten kurtulur. İtibar yavaş yavaş düzelir. Hadi bakalım...

Amerikalı havayolu şirketi Southwest Airlines uçağında Müslüman bir kadın hiçbir gerekçe gösterilmeden kabin memurunun kararıyla uçaktan atıldı.

Dailymail'de yer alan habere göre; Chicago'dan Seattle'a gidecek Southwest uçağına binen başörtülü Müslüman yolcu Hakima Abdulle, kabin memurunun kendisinden rahatsız olması üzerine polis eşliğinde uçaktan atıldı. Kabin memurunun gerekçesi ise 'Kendimi rahat hissetmedim' oldu.

Müslüman kadının kocası Abukar Fadaw olayı bir skandal olarak değerlendirirken, bu durumun bir soruşturma konusu olduğunu ve mutlaka incelenmesi gerektiğini söyledi.

Olayla ilgili Southwest Havayolları ise yaptığı açıklamada; 'Olayın oluş şekli ve çalışanlarımız ile yaptığımız görüşmelerde bir prosedürün uygulandığını tespit ettik' diyerek suçlamaları kabul etmedi.

Müslüman yolcuya uçakta skandal uygulama!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (66)

.... ~ 2 yıl önce
Bence elinizden geldikce binmeyin amerikan ve batinin ucaklarina,yolcu azaldigi zaman anlarlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Müslümanımsılar ~ 2 yıl önce
Güzelim bir dini bu hale getirdiniz ya? En çok benim ahiret davam olacak bu. O cehennem ateşinde müslümanımsı yaratıkların yandığını görürüm inşallah. Adam Avrupada hiç namaz kılacak yer kalmamış gibi o THY uçağına adım atar atmaz ön galeyde pardesüyü yere serip uçağa binen yolculara göstere göstere namaz kılmayı ibadet etmek sanıyor ya bu muameleyi hak ediyor sonunda. Zararı tüm islam alemine. Laikliğin asıl amacının, inancın Allah ile kul arasında mahrem kalması, kalben yaşanması, şova dönüştürülmemesi gerektiğini idrak edemeyenler layıkını buluyorlar. Herkesin inancı var, ama herkes diğerinin gözüne gözüne sokmuyor. Bu hali ile Yahudilerden ne farkı kalmış dini sapkınların.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yine geldi aynı yorum ~ 2 yıl önce
Arapların İslam'ı yanlış anladığı, yanlış yorumladığı fikrinden vazgeçin. Söz konusu din onlar için, onların dilinde inmiş; İslamı Araplardan iyi mi bileceksiniz? Asıl dinin kendisini sorgulayın önce, bunlar nasıl kurallar, ne biçim toplum düzeni diye..
Din alimi ~ 2 yıl önce
Cehaletin umulmayan erdemi.Biri tefsir yapmis biri de dini sorgulamak lazim demis.iki cahil iki bos teneke ellerinde vura vura dikkat cekiyorlar.saniyorlar ki cikardiklari ses marifet, bilmiyorlar ki icinin boslugundan o cikan ses..sivil kokenli asker zihniyetli kaptan ruhlu fo.
Din Alimi'ne ~ 2 yıl önce
Başkalarına "cahil" deyip ağdalı laflar edince otomatikman kendin bilgili olmuyorsun. Dediğime yorumun varsa söyle, Araplar İslamı yanlış mı anlıyor, yanlış mı yorumluyor? Sen İslam'ı Araplardan, Pakistanlılardan, Bangladeşli Endonezyalılardan vs. daha iyi mi biliyorsun, bir milyar insan cahil de bir sen mi doğru anladın bu dini? Dinin kendini sorgulamaktan kastım, İslamı reddedin, terkedin demekti. Bu din böyle, take it or leave it..
ztk ~ 2 yıl önce
islam oyle ,islam boyle..bunun icin artik cok gec , bana elmanin tarifini yapma, elma markette nasil oldugunu herkes goruyor,herkes biliyor ..
Amerikalı ~ 2 yıl önce
Amerikalı havayollarının rezaletleri bitmiyor. Birini al ötekine vur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sanane ~ 2 yıl önce
Yapdigın yorumla iyi bir seymi yapdigini saniyorsun senin dinden haberin yok gkiba
Leman ~ 2 yıl önce
Az bile yapıyorlar
Kevser ~ 2 yıl önce
Ben de tesettürlü bir bayanım ancak işim gereği başımı açıyorum. Sorun bunjun neresinde anlamıyorum!
İtibar ! ~ 2 yıl önce
İtibar yerle bir. Peki bu itibarı kim bu hale getirdi??? Allah'ın ilk emri ''oku'' yu yerine getirmeyenler... Okuduğunu sanıp okumayanlar... Okumaktaki maksat nedir ? Anlamaktır... Anlayan insan da cehaletten kurtulur. İtibar yavaş yavaş düzelir. Hadi bakalım...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000