28 Mart 2014, Cuma 11:49:19

MURAD BAYAR GÖREVDEN ALINDI!

Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde bulunan Savunma Sanayii Müsteşarı Murad Bayar görevden alındı.
  • bende ODTÜ mezunuyum ne yani?
  • Hanginiz odtude elektronik okuyabildiniz konuşanlar.Yazik olmuş
  • NE ŞİŞİRİP DURUYORSUNUZ KIMSE HIC BIR ZAMAN BULUNMAYAN HINT KUMASI DEGILDIR SANKI BU ZAMANA KADAR SIRTINDA TAS MI TASIDI DEVLETIN BOL BOL IMKANLARINI KULLANDI
  • Tai ile ballı projeler bitti demek. Hürkus Anka gibi yalanlarla paraları güzel güzel yediler . Yüzde yüzde milli yalanları burada son buldu.

Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde bulunan Savunma Sanayii Müsteşarı Murad Bayar görevden alındı.

Karar, Resmi Gazete'de şöyle belirtildi: "Savunma Sanayii Müsteşarı Murad Bayar'ın, başka bir göreve atanmak üzere bu görevden alınması, 2451 sayılı Kanunun 2. maddesi gereğince uygun görülmüştür."

Bu arada Murad Bayar'ın  Başbakanlık Başmüşaviri olarak atandığı açıklandı. Bayar'ın görevden alındığı bu sabah Resmi Gazete'de yayımlanan kararname ile açıklanmıştı. Savunma Sanayi Müsteşarlığı'nın internet sitesinde yapılan yazılı açıklamada, "Bayar'ın Başbakanlık Başmüşaviri olarak atanması uygun görülmüştür" denildi.

Açıklamada, Savunma Sanayii Müsteşarlığına Müsteşar Yardımcısı Faruk Özlü'nün vekâlet edeceği belirtildi. Savunma Sanayi Müsteşarlığı halen Çinli CPMIEC ile uzun menzilli hava ve füze savunma sistemi projesi için görüşmeler sürdürüyor.

MURAD BAYAR GÖREVDEN ALINDI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Metu ~ 4 yıl önce
bende ODTÜ mezunuyum ne yani?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Hanginiz odtude elektronik okuyabildiniz konuşanlar.Yazik olmuş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HINT KUMASI ~ 4 yıl önce
NE ŞİŞİRİP DURUYORSUNUZ KIMSE HIC BIR ZAMAN BULUNMAYAN HINT KUMASI DEGILDIR SANKI BU ZAMANA KADAR SIRTINDA TAS MI TASIDI DEVLETIN BOL BOL IMKANLARINI KULLANDI

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TAI ~ 4 yıl önce
Tai ile ballı projeler bitti demek. Hürkus Anka gibi yalanlarla paraları güzel güzel yediler . Yüzde yüzde milli yalanları burada son buldu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hurkus-Anka ~ 4 yıl önce
Yalan dediğiniz uçaklar bugüne kadar saatlerce uçuyş yaptılar. Onlarca insanın emeğini klavye başından karalamamayı da öğrenmek lazım.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000