27 Eylül 2009, Pazar 12:12:05

Münih'te uçuşa yasak bölge

Almanya’ya yönelik artan terör tehditleri üzerine, Münih kentinde Ekim Şenliği’nin (Oktoberfest) düzenlediği bölge üzerinde uçuşlar yasaklandı.
  • oktoberfest te tehlike havada degil yerde.daha dün aksam oradaydim.litrelik satilan biralardan 2 tane icenler o kadar tehlikeli oluyorlarki.dün gece münih sokaklari ayakta duramayan.yerlere pisleyen,bagiran,arabalarin önüne kendini atan insanlarla doluydu.

31 hektarlık şenlik alanını kapsayan bölge üzerindeki uçuş yasağı, 4 Ekim tarihine kadar geçerli olacak. Geleneksel Ekim Şenliği’ne her yıl Almanya içinden ve yurtdışından yaklaşık 6 milyon ziyaretçi katılıyor.

Almanya'da bugünkü genel seçimler öncesinde radikal İslamcı internet sitelerinde yayınlanan terör tehditleri, ülke çapında güvenlik önlemlerinin sıkılaştırılmasına yol açmıştı.

(Deutsche Welle)

Münih'te uçuşa yasak bölge

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 9 yıl önce
oktoberfest te tehlike havada degil yerde.daha dün aksam oradaydim.litrelik satilan biralardan 2 tane icenler o kadar tehlikeli oluyorlarki.dün gece münih sokaklari ayakta duramayan.yerlere pisleyen,bagiran,arabalarin önüne kendini atan insanlarla doluydu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000