12 Mayıs 2015, Salı 08:10:52

MNG'YE MÜKEMMELLİK ÖDÜLÜ

MNG Havayolları bu dönemde de geleneği bozmadı ve Airbus tarafından verilen Operasyonel Mükemmellik Ödülünü 5. kez aldı.
  • Mehmet abi seni ve ekibindeki diğer özverili çalışan başarılı ve disiplinli ekibini gönülden tebrik ederim.
  • Mehmetim tebrikler ve emniyetli ucuslar dilerim...
  • Mehmet beyin nezdinde tüm çalışanlarını tebrik ederiz. Haketikleri bir ödülü almışlar
  • Ben öncelikle geçmişte başka bir Havayolu şirketinde birlikte görev yaptığımız sevgili arkadaşımız ve MNG Havayolları Teknik Başkanı Sn.Mehmet Eyigürbüz'ü ve ekibini tebrik ediyorum. Kendisini, Havacılık sektöründe uçak mühendisi olarak göreve başladığı ilk günlerden beri tanıyan biri olarak başarılı çizgisini ve sağlam karakterli duruşunu hiç bozmadan bugünlere taşıdığı için yürekten kutluyorum. MNG Havayolları'nın başarılarının devamını diliyoruz.

MNG Havayolları bu dönemde de geleneği bozmadı ve Airbus tarafından verilen Operasyonel Mükemmellik Ödülünü 5. kez aldı.

Ödül Airbus’ın 31 Mart – 2 Nisan tarihleri arasında Berlin’de düzenlediği A300/A310 Sempozyumu’nda şirketin Teknik Başkanı Mehmet Eyigürbüz tarafından alındı.

Operasyonel mükemmellik ödülü son iki yilda filoda bulunan aktif uçak sayısı, operasyon tipi, teknik güvenilirlik seviyesi gibi verilerin değerlendirilmesi sonucu başarılı bulunan operatörlere veriliyor.

MNG Havayolları bu dönemde A300/A310 işleten 63 işletme arasında Air Transat, UPS, DHL ve NoveSpace (Zero G) ile birlikte bu ödüle layık görüldü.

MNG Havayolları Genel Müdürü A. Sedat Özkazanç Operasyonel Mükemmellik Ödülü’nün 5. kez alınmasının bir tesadüf olmadığını bu ödülün arkasında güçlü bir alt yapı, insan kaynakları ve yönetim sistemleri olduğunu belirterek gelecek dönemlerde de aynı ödülü almayı hedeflediklerini söyledi.

MNG'YE MÜKEMMELLİK ÖDÜLÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

volkite ~ 3 yıl önce
Mehmet abi seni ve ekibindeki diğer özverili çalışan başarılı ve disiplinli ekibini gönülden tebrik ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
O. Uyanik ~ 3 yıl önce
Mehmetim tebrikler ve emniyetli ucuslar dilerim...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AA ~ 3 yıl önce
Mehmet beyin nezdinde tüm çalışanlarını tebrik ederiz. Haketikleri bir ödülü almışlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayşegül Arıcı ~ 3 yıl önce
Ben öncelikle geçmişte başka bir Havayolu şirketinde birlikte görev yaptığımız sevgili arkadaşımız ve MNG Havayolları Teknik Başkanı Sn.Mehmet Eyigürbüz'ü ve ekibini tebrik ediyorum. Kendisini, Havacılık sektöründe uçak mühendisi olarak göreve başladığı ilk günlerden beri tanıyan biri olarak başarılı çizgisini ve sağlam karakterli duruşunu hiç bozmadan bugünlere taşıdığı için yürekten kutluyorum. MNG Havayolları'nın başarılarının devamını diliyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000