05 Eylül 2008, Cuma 12:54:31

MİRAY’A ŞOK BASKIN!

Miray Tur’un sahibi Hakan Sezen, Alman polisinin düzenlediği operasyonla evinde gözaltına alındı. Eş zamanlı olarak ortağı Ali Akbaş’ın evine de baskın düzenlendi ancak Akbaş evde bulunamadı.
  • Miraycilar yeni bir havayolu ile flört halinde. Bu sefer miray olmaz gülay olabilir sirketin adi. H.S. ve A.A beyler bu saatten sonra dönercilik yapamayacaklari icin yeni bir olusum icin ugrasiyorlar. Vakti ve zamani gelince neyin ne oldugunu buradan ögreneceksiniz. Bekleyin...
  • nerde kaldi soz verdiler ve yok oldular yazik cok yazik!!!!!!!!!!!!!
  • mirayin iflas islerine bakan avukat Michael Bremen'in telefon numarasi 0211-491440. Yazili basvuru yapin daha cabuk sonuc alirsiniz.
  • mirayzede kardes bu avukatin telefon nummarasi varmi sizde

Best Havayolları ile anlaşmasını fesheden, birkaç gün sonra da faaliyetlerini durdurduğunu açıklayan Miray Tur’da şok gelişme yaşandı. Binlerce yolcuya bilet sattıktan sonra hem acenteleri hem de yolcuları yüzüstü bırakarak kayıplara karışan Miray Tur’un sahipleri Hakan Sezen ve Ali Akbaş hakkındaki şikâyetleri değerlendiren Alman polisi, dün gece ani baskınlar düzenledi. Eş zamanlı olarak Sezen ve Akbaş’ın ev ve ofislerine baskın düzenleyen Alman polisi, Hakan Sezen’i evinde gözaltına aldı.

Baskın sırasında ne evinde ne ofisinde bulunan Ali Akbaş ise yakalanamadı. Alman polisinin Ali Akbaş’ı yakalamak için geniş kapsamlı araştırma yaptığı bildirildi.

©AirportHaber.com

MİRAY’A ŞOK BASKIN!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (77)

Rumuz ~ 10 yıl önce
Miraycilar yeni bir havayolu ile flört halinde. Bu sefer miray olmaz gülay olabilir sirketin adi. H.S. ve A.A beyler bu saatten sonra dönercilik yapamayacaklari icin yeni bir olusum icin ugrasiyorlar. Vakti ve zamani gelince neyin ne oldugunu buradan ögreneceksiniz. Bekleyin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
nerde kaldi soz verdiler ve yok oldular yazik cok yazik!!!!!!!!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mirayzede ~ 10 yıl önce
mirayin iflas islerine bakan avukat Michael Bremen'in telefon numarasi 0211-491440. Yazili basvuru yapin daha cabuk sonuc alirsiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
mirayzede kardes bu avukatin telefon nummarasi varmi sizde

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000