23 Mart 2018, Cuma 09:07:43

Mina Başaran ile ilgili önemli detay

İran'daki uçak kazasında hayatını klaybeden Mina Başaran 14 Nisan'da Murat Gezer'le Çırağan Sarayı'nda 500 kişinin katılacağı ve Kenan Doğulu'nun sahne alacağı düğünle evlenecekti.
  • kısmet değilmiş..
  • bu haberin burada ne isi var? ne alaka? mukadderat ucak kazası da olur titanicte, Allah rahmet eylesin de banane artik kenandan doguludan sundan bundan. Sen bugun sehit haberi geldi mi gelmedi mi onu dusun, ulkeni topragini dusun
  • Facebook haberlerin airport haberde ne isi var,havacilikla ne ilgisi var,memleket ugruna gunde sehitlerimiz var birgun sonra unutuluyor, bu haber sehitlerimize hakaret olmus.
  • Benim bir arkadaşım da istanbulda bir otelle anlatmıştı düğün için peşin 35 bin lira verdiler. Düğünden önce Otel el değiştirmiş tabi haberleri yoktu. .parası boşa gitti alan yeni patron da kabul etmedi. .Bu olay 7 ay önce oldu. .ama anlıyorum. .35 bin az para o yüzdendir.

İran'daki uçak kazasında hayatını klaybeden Mina Başaran 14 Nisan'da Murat Gezer'le Çırağan Sarayı'nda 500 kişinin katılacağı ve Kenan Doğulu'nun sahne alacağı düğünle evlenecekti.

Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt, 11 kişinin yaşamını yitirdiği kazadan sonra Çırağan Sarayı'nın 500 kişilik düğün için aldığı yüklü kaporanın tamamını, hiçbir zorunluluğu olmamasına rağmen iade ettiğini yazdı. Kenan Doğulu'nun da peşin aldığı parasının tamamını menajeriyle aileye gönderdiği ortaya çıktı.

Cankurt, yazısının devamında şu ifadeleri kullandı:

"Tüm Türkiye, melekler için yas tuttu ve onlara dil uzatmaya kalkan kendini bilmezlere de en sert şekilde tepki gösterdi. Türk milleti, bu konularda ne kadar hassas olduğunu yine ortaya koydu. Önceki gün Mina Başaran'ın düğününde rol alacak kişi ve kurumlarla ilgili öyle şeyler öğrendim ki, milletimle bir kez daha gurur duydum. Lafı uzatmadan öğrendiklerimi sizlerle de paylaşayım.

Çırağan Sarayı, 500 kişilik düğün için aldığı yüklü kaporanın tamamını, hiçbir zorunluluğu olmamasına rağmen iade etmiş. Kenan Doğulu, peşin aldığı parasının tamamını menajeriyle aileye göndermiş. Mina Başaran ve Murat Gezer'in anneleri ve yakın akrabaları düğün kıyafetlerini Vakko ve Beymen'den almış.

Her iki marka da kendilerinden düğün kıyafeti alan herkesi tek tek arayıp kıyafetleri iade edebileceklerini ve paralarını geri alabileceklerini söylemiş. Çiftin iki ay önce kiraladıkları yol yalısı dairenin sahibi de aynı hassasiyeti göstermiş ve kontrat gereği 10 aylık kirayı alabilecekken aileye "Evi istediğiniz zaman boşaltabilirsiniz, kira falan da istemiyorum" demiş. Vallahi ne desem bilmiyorum, bunlar sadece Türkiye'de olur, hepsine kocaman bravo."

Mina Başaran ile ilgili önemli detay

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

kamyoncu ~ 4 ay önce
kısmet değilmiş..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mahmud ~ 4 ay önce
bu haberin burada ne isi var? ne alaka? mukadderat ucak kazası da olur titanicte, Allah rahmet eylesin de banane artik kenandan doguludan sundan bundan. Sen bugun sehit haberi geldi mi gelmedi mi onu dusun, ulkeni topragini dusun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TC ~ 4 ay önce
Facebook haberlerin airport haberde ne isi var,havacilikla ne ilgisi var,memleket ugruna gunde sehitlerimiz var birgun sonra unutuluyor, bu haber sehitlerimize hakaret olmus.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Düğün ~ 4 ay önce
Benim bir arkadaşım da istanbulda bir otelle anlatmıştı düğün için peşin 35 bin lira verdiler. Düğünden önce Otel el değiştirmiş tabi haberleri yoktu. .parası boşa gitti alan yeni patron da kabul etmedi. .Bu olay 7 ay önce oldu. .ama anlıyorum. .35 bin az para o yüzdendir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000