10 Mart 2014, Pazartesi 21:39:23

MALEZYA UÇAĞI BULUNDU MU?

Düşen Malezya Havayolları uçağının son radar görüntüsünden 500 kilometre uzakta uçağa ait parçaların bulunduğu iddia edildi.
  • Uzaylilar kacirmis!
  • yüce tanrim ne olur ucagi geri gönder.. Allahim düsmanima vermesin cok kötü cok aci verici bor olay.. bu ucakta hepimiz olabilirdik.. arkadaslar hepimiz dua edelim ne olur! allah büyüktür!
  • allahim ucaktaki insanlara guc kuvvet ver sen buyuksun ! Mucize olurdu icimiz rahstlasin insanlar ölmesin ! Yüce rabbim
  • insallah allahin sevigili kulari bulunur allah yardimcilari olsun ! Insallah iyi haber gelir. insallah insallah insallah

Bir pilotun, N9.72 E107.42 koornidatlarında uçak parçaları gördüğü iddia edildi.

Pilotun gördüğü parçaların düşen uçağa ait olabileceği belirtilirken pilotun konuyla ilgili hava trafik kontrolörlerine bilgi verdiği ve arama çalışmalarının bu bölgeye kaydırıldığı öğrenildi.

Hong Kong Sivil Havacılık departmanı da Hong Kong'dan Kuala Lumpur'a giden bir Cathay Pacific uçağı ile bir yük gemisinin aynı bölgede enkaz parçaları gördüğünü doğruladı.

 

MALEZYA UÇAĞI BULUNDU MU?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

Asdffhjk ~ 4 yıl önce
Uzaylilar kacirmis!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 4 yıl önce
yüce tanrim ne olur ucagi geri gönder.. Allahim düsmanima vermesin cok kötü cok aci verici bor olay.. bu ucakta hepimiz olabilirdik.. arkadaslar hepimiz dua edelim ne olur! allah büyüktür!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
insallah ~ 4 yıl önce
allahim ucaktaki insanlara guc kuvvet ver sen buyuksun ! Mucize olurdu icimiz rahstlasin insanlar ölmesin ! Yüce rabbim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
insallah ~ 4 yıl önce
insallah allahin sevigili kulari bulunur allah yardimcilari olsun ! Insallah iyi haber gelir. insallah insallah insallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000