29 Aralık 2015, Salı 08:40:32

Malatya'ya havalimanı müjdesi

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Malatya'ya yeni bir havalimanının gerekli olduğunu belirterek, "Ulaştırma Bakanımız ile bu konuyu görüşeceğiz" dedi.
  • malatya merkezi otobüs terim lan akasda küçük bir havaalanı var 2300 met uzun bu 3300 met uzatma ve malatya büyükşehir belediyesi merkezi sivil havaalanı yapılarak özel sektörü önüne geçerek ratınat önüne bu sevede özel sektörü önüne geçerek önü kapattı on kazanacak parayı malatya da iyi bır pojzle de büyük mesi ve önü acı ması malatya hayal olması diler cumhurbaşkanı söylemişti malatya büyükşehir sivil havaalanı yapılacak başbakan ve cumhurbaşkanı teşekkür ederim malatya trambus sonra sivil havaalanı şart beyece özel sektörü istedekip rant elde edemez onu yerin malatya trambus çok güzel proje yapılarak kuzey çevre yolu gip hız tiren gip teleferik gip çok projesi gip malatya büyükşehir belediyesi yapılacak kse dönşm gip şehir iç tırafik çözümü bu olunur sağlam az ederdim
  • malatya havalimanında otopark işletmesi taksi işletmesi iki adet rentacar işletmesi onur sunexpress taşıma ve bilet satışları neden tek bir elde neden malatya gibi büyük bir şehirin havalimanı rantını tek bir adam yiyiyor bunu araştırın zavallı taksicilerin sırtından kimler rant sağlıyor araştırın sayın bakanım adı adalet olan bir partinin bakanısın buanlar açık ve net ortada lütfen bir el atın
  • hangi şirket sefer sayısını artırmak isterde hangi havalimanı yöneticisi bunu nasıl engeller bir açıklarmısınız
  • Duble havaalanı, duble terminal yapsınlar. Taxi yolları duble olsun. Şu ülkeyi yöneten insanları görünce halimize hiç şaşırmıyorum.

Gümrük Ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Malatya’ya yeni bir havalimanının gerekli olduğunu belirterek, “Ulaştırma Bakanımız ile bu konuyu görüşeceğiz” dedi.

Katıldığı bir TV programında Malatya’ya yapılacak yatırımlarla ilgili değerlendirmelerde bulunan Balan Tüfenkci, Malatya'ya havalimanın gerekli olduğunu söyledi. Tüfenkçi, "Hızla gelişen ve büyüyen Malatya’ya yeni bir havalimanının gerekl.

Bu ihtiyacı Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’a bizzat ileteceğim" dedi. Malatya için önemli bir proje olan Kuzey çevreyolu konusunu da yakından takip ettiğini belirten Bakan Tüfenkci, “ihale 5 kez iptal edildi. Firmaların itirazları var ama bir an önce başlaması için sürecin takip edilmesi gerekir” diye konuştu. Malatya ziyaretleri sırasında yatırım taleplerini tek tek dinlediklerini anlatan Bakan Tüfenkci, Malatya’nın önümüzdeki yıllarda şaha kalkacağını söyledi. Artık Malatya’nın hükumette ve siyaset çalışmalarında daha güçlü olduğunu söyleyen Tüfenkci, el birliği ile Malatya ve ülke için çalışacaklarını ifade etti.

Malatya'ya havalimanı müjdesi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Sedat dere ~ 7 ay önce
malatya merkezi otobüs terim lan akasda küçük bir havaalanı var 2300 met uzun bu 3300 met uzatma ve malatya büyükşehir belediyesi merkezi sivil havaalanı yapılarak özel sektörü önüne geçerek ratınat önüne bu sevede özel sektörü önüne geçerek önü kapattı on kazanacak parayı malatya da iyi bır pojzle de büyük mesi ve önü acı ması malatya hayal olması diler cumhurbaşkanı söylemişti malatya büyükşehir sivil havaalanı yapılacak başbakan ve cumhurbaşkanı teşekkür ederim malatya trambus sonra sivil havaalanı şart beyece özel sektörü istedekip rant elde edemez onu yerin malatya trambus çok güzel proje yapılarak kuzey çevre yolu gip hız tiren gip teleferik gip çok projesi gip malatya büyükşehir belediyesi yapılacak kse dönşm gip şehir iç tırafik çözümü bu olunur sağlam az ederdim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GERÇEK MALATYA ~ 1 yıl önce
malatya havalimanında otopark işletmesi taksi işletmesi iki adet rentacar işletmesi onur sunexpress taşıma ve bilet satışları neden tek bir elde neden malatya gibi büyük bir şehirin havalimanı rantını tek bir adam yiyiyor bunu araştırın zavallı taksicilerin sırtından kimler rant sağlıyor araştırın sayın bakanım adı adalet olan bir partinin bakanısın buanlar açık ve net ortada lütfen bir el atın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
öz malatyalı ~ 1 yıl önce
hangi şirket sefer sayısını artırmak isterde hangi havalimanı yöneticisi bunu nasıl engeller bir açıklarmısınız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Duble. ~ 1 yıl önce
Duble havaalanı, duble terminal yapsınlar. Taxi yolları duble olsun. Şu ülkeyi yöneten insanları görünce halimize hiç şaşırmıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000