16 Temmuz 2016, Cumartesi 16:53:46

Malatya Havalimanı'nda flaş gelişme!

Türkiye'de yaşanan darbe girişimine yönelik Malatya Havalimanı'nda da hareketlilik yaşanıyor.
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • YALAN HABER! Gerçek şu ki, onlar gece iniş yaptı. Kargo uçağı zaten. Götürmeye çalıştığı mühimmata inanıyorsun da, o mühimmat zaten burada mevcut. İniş yaptilar. Yasak olmasına rağmen. Bunlarda uçmasın diye engel oldular saat 04:00 - 05:00 gibi.
  • Yahu tiyatro oynanıyor siz tebrik ediyorsunuz. Beyin ne ise yarıyor sizde? Silahlı askere kim karşı koyabilir. Herkesin rolü belli kimi darbeci kimi direnişçi. Buna inanacak bir de halk lazımdı onu da sizler tamamliyorsunuz. Tebrikler başınıza neler geleceğini tahmin bile edemiyorsunuz.
  • Silahlı asker uçağı kaldırmak istedi, silahsız itfaiye erleri de bunu engelledi demek. Bizim de buna inanmamızı mı bekliyorsunuz. Asker silah kullansaydı silahsız memurların vebali kimde olacaktı.

Türkiye'de yaşanan darbe girişimine yönelik Malatya Havalimanı'nda da hareketlilik yaşanıyor.

Edinilen bilgiye göre; darbe yanlısı askerlerin Malatya Havalimanı'nda mühimmatlı olarak askeri uçakları kaldırmak istediği ancak DHMİ ekiplerinin buna izin vermediği öğrenildi.

Askeri uçakların ve askerlerin önünü kesen DHMİ ekipleri uçakların kalkışına izin vermiyor.

Öte yandan DHMİ ekiplerinin Kars Havalimanı'nın önünü de askerlere karşı kapattığı belirtiliyor.

©AirportHaberMalatya Havalimanı'nda flaş gelişme!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Bayrak aşığı ~ 2 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Asffre ~ 2 yıl önce
YALAN HABER! Gerçek şu ki, onlar gece iniş yaptı. Kargo uçağı zaten. Götürmeye çalıştığı mühimmata inanıyorsun da, o mühimmat zaten burada mevcut. İniş yaptilar. Yasak olmasına rağmen. Bunlarda uçmasın diye engel oldular saat 04:00 - 05:00 gibi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hikaye ~ 2 yıl önce
Yahu tiyatro oynanıyor siz tebrik ediyorsunuz. Beyin ne ise yarıyor sizde? Silahlı askere kim karşı koyabilir. Herkesin rolü belli kimi darbeci kimi direnişçi. Buna inanacak bir de halk lazımdı onu da sizler tamamliyorsunuz. Tebrikler başınıza neler geleceğini tahmin bile edemiyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dhmi 44 ~ 2 yıl önce
Beher beyinsiz biz kapattik orayı silahlı askere yurekli insan karşı koyar. Tabii sen anlamazsın bu durumu
Yok masal ~ 2 yıl önce
Akpliler makarnacı, bunlar tiyatro ama cuma akşamı ekmek fırınlarında tekellerin önünde sizler kuyruktaydınız? Hani tiyaroydu? Sizin ne mal olduğunuz belli alayınız vatan hainisiniz belanızı tez bulasınız!
Tr 38 ~ 2 yıl önce
Vatan hainisin
Densiz hikaye ~ 2 yıl önce
Helikopterden sıkılan mermiler, uçaktan atılan bombalar oyuncak, tövbe haşa şehit olanlar cansız manken mi bre cahil hikaye
Sen evinde oturan ~ 2 yıl önce
Elinde topu silahı olan her şartta kazanıyor mu!? Bu kadar mı dünyadan, insanlıktan, direnişten, MİLLET VE BİRLİK kavramlarından uzaksın bre. Playstation mı oynuyorsun
Hikayeci ~ 2 yıl önce
K.K'ya sorsaydın,D.Perinceke'e sorsaydın keşke.Silivrideki Ergenekon mahkemesi de sana hiç mi mesaj vermiyor?Bizde beyin yok ya sendeki çifte kavrulmuş leblebi.
Bir merak eden. ~ 2 yıl önce
Silahlı asker uçağı kaldırmak istedi, silahsız itfaiye erleri de bunu engelledi demek. Bizim de buna inanmamızı mı bekliyorsunuz. Asker silah kullansaydı silahsız memurların vebali kimde olacaktı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bence ~ 2 yıl önce
Çünkü darbe girişimi asker üniformalı teröristlerin elinde patladı da ondan. İşin başarısız olduğunu anlayınca vazgeçtiler. Silahsız itfaiye erleri de hayatlarını tehlikeye atarak kahramanlık göstermişlerdir.
% 1 varmı ? ~ 2 yıl önce
Sen de Fetö'nün ordunun tamamını ele geçiremediğini düşünemeyecek kadar ahmaksın.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000