18 Haziran 2017, Pazar 09:53:21

Malatya Havalimanı çalışanları iftarda buluştu

Malatya Erhaç Havalimanı çalışanları, Devlet Hava Meydanları İşletmesi'nin (DHMİ) 84'üncü yılı nedeniyle iftarda buluştu.
  • Sırf göstermelik yapılmış iftar. Show dünyası iş başında.
  • SADECE THY VE ÇELEBİ NİN İFTAR YEMEĞİNE ÇAĞRILIP PEGASUS,ONUR AIR VE SUN EXPRESS DEN YÖNETİCİLERİN DAVET EDİLMEMESİ ŞIK OLMADI.
  • Yemeğe katılımlarıyla bizleri onurlandıran güvenlik dernek başkanı İlhan Fidan,yardımcısı ve genel sekreteri Yunus Kaplan ve istişare kurulu heyeti üyesi Erhan Toramanoğlu'na teşekkürlerimizi ve minnetlerimizi sunuyoruz.
  • Tek cümleyle muhteşemdi. Ciddi bir katılım oldu. Başta Sayın genel müdürümüz Funda OCAK hanımefendi ve havalimanı müdürümüz sayın Yücel Besim ALADAĞ Beye çok teşekkür ediyorum. Dhmi ailesinin bir parçası olduğumuzu bize hissettirdiler.

Malatya Erhaç Havalimanı çalışanları, Devlet Hava Meydanları İşletmesi'nin (DHMİ) 84'üncü yılı nedeniyle iftarda buluştu.

DHMİ Malatya Erhaç Havalimanı'nın düzenlediği DHMİ'nin 84'üncü kuruluş yıl dönümü sebebiyle düzenlenen iftar yemeğinde havalimanı çalışanları bir araya geldi. 

Havalimanı Müdürü Yücel Besim Aladağ DHMİ'nin başarılarla dolu 84 yılını özetleyen kısa bir konuşma yaptı ayrıca DHMİ nin küresel hedeflerine ulaşmak için çok çalışılması gerektiğini belirterek özverili çalışmalarından dolayı tüm personele teşekkür etti.

Düzenlenen iftar yemeğine THY'den Malatya Müdürü Hasan Özgül, Çelebi Handling Malatya Müdürü Gürkan Gürnehir, Gaziantep Havalimanı Hava Seyrüsefer Müdürü Akan Aydoğan, Havalimanı Güvenlik Şefi Fikret Akbulut ve havalimanında görev yapan kuruluşların personeli katıldı.

Malatya Havalimanı çalışanları iftarda buluştu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Ayıp ~ 1 yıl önce
Sırf göstermelik yapılmış iftar. Show dünyası iş başında.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gölge ~ 1 yıl önce
Zoruna gittiyse bidaha yapmayalım:)
E.ALLI ~ 1 yıl önce
SADECE THY VE ÇELEBİ NİN İFTAR YEMEĞİNE ÇAĞRILIP PEGASUS,ONUR AIR VE SUN EXPRESS DEN YÖNETİCİLERİN DAVET EDİLMEMESİ ŞIK OLMADI.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bilir ~ 1 yıl önce
Ameller niyetlere göredir..niyet iyi ise akıbet hayırdır..buradada kötü niyet yoktur..bir dahakine kimse unutulmaz olur biter..
şeref haktanır ~ 1 yıl önce
Yemeğe katılımlarıyla bizleri onurlandıran güvenlik dernek başkanı İlhan Fidan,yardımcısı ve genel sekreteri Yunus Kaplan ve istişare kurulu heyeti üyesi Erhan Toramanoğlu'na teşekkürlerimizi ve minnetlerimizi sunuyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ÖNDER KOÇ ~ 1 yıl önce
Tek cümleyle muhteşemdi. Ciddi bir katılım oldu. Başta Sayın genel müdürümüz Funda OCAK hanımefendi ve havalimanı müdürümüz sayın Yücel Besim ALADAĞ Beye çok teşekkür ediyorum. Dhmi ailesinin bir parçası olduğumuzu bize hissettirdiler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000