24 Ocak 2012, Salı 09:51:17

MAL VARLIKLARINI SATACAK MI?

“Kıbrıs Havayolları''nın (Cyprus Airways), “2013 Başkanlık seçimlerine kadar ayakta kalması için” bazı mal varlıklarını satışa çıkaracağı endişesinin artmakta olduğu belirtildi.
  • cyprus airways'i hemen thy satın alsın.satın aldıktan sonra şirketin eski çalışanlarını da thy'de yaptıkları gibi işten hemen çıkartıp işe alınmayı bekleyen hemşerilerini,tanıdıklarını yerleştirirler,olur biter.böylece kendilerine yeni istihdam kapasitesi de yaratmış olurlar.
Alithia gazetesi, bazı mal varlıklarının satılmaması durumunda, “Kıbrıs Havayolları”nın kapanması ve yüzlerce kişinin işsiz kalması ihtimali bulunduğunu yazdı.

Habere göre, ana muhalefet DİSİ Başkanı Nikos Anastasiadis konu hakkında yaptığı açıklamada, gerekli kararların derhal alınması ve stratejik bir yatırımcının bulunması gerektiğine vurgu yaptı.

DİKO Başkanı Marios Karoyan ise açıklamasında, hükümetin; “Kıbrıs Havayolları”nın mal varlıklarının kelepir verilmesi düşüncesinden vazgeçmesi gerektiğini belirterek böyle bir hareketin yanlış olacağını söyledi.
MAL VARLIKLARINI SATACAK MI?

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 6 yıl önce
cyprus airways'i hemen thy satın alsın.satın aldıktan sonra şirketin eski çalışanlarını da thy'de yaptıkları gibi işten hemen çıkartıp işe alınmayı bekleyen hemşerilerini,tanıdıklarını yerleştirirler,olur biter.böylece kendilerine yeni istihdam kapasitesi de yaratmış olurlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000