27 Aralık 2012, Perşembe 14:19:34

MAKSAT VATANDAŞ UÇSUN

Çaycuma Belediye Başkanı Mithat Gülşen, Zonguldak Havaalanının işlerliliğini artırmak ve vatandaşların yurt içi seyahatlerinde uçağı tercih etmelerine katkı sağlamak amacıyla kampanya başlattıklarını duyurdu.

Çaycuma Belediyesi tarafından başlatılan kampanya ile İstanbul-Çaycuma ile Çaycuma- İstanbul arası 100 TL olan bilet ücretinin yarısı olan 50 TL de Çaycuma Belediyesi karşılayacak. Bu şekilde yolcular 50 TL’ye Çaycuma’dan İstanbul’a gidebilecek ve aynı ücrete dönüş yapabilecek. Öğrenciler için de bilet fiyatının yarısı olan 37.5 TL.


Çaycuma Belediyesinin başlattığı bu kampanya ile ilgili Çaycuma Belediye Başkanı Mithat Gülşen şu bilgileri verildi; “Bu kampanyamız Geliş-Gidiş bir kişi için geçerlidir. Belediyemizin Destek Kampanyası 1 ay sürecektir. Gerek görüldüğünde ise uzatılacaktır. Öğrenciler için bilet fiyatı, öğrenci bilet fiyatının yarısı olan 37.5 TL. dir. Belediyemize uçacak yolcunun Adı, Soyadı ve Vatandaşlık yani TC Kimlik numarasının bildirmesi yeterli. Vatandaşa ulaşım kolaylığı da sağlanacaktır.”

Uçuş gün ve saatleri her pazartesi ve cuma günü olduğunu da hatırlatan Başkan Gülşen, "Vatandaşlarımızın bilmesi açısından uçak seferlerinin kalkış ve iniş saatleri şu şekilde; İstanbul’dan 09.30’da kalkan uçak Zonguldak’a 10.30’da varmaktadır. Zonguldak’tan 11.00’da kalkan uçak Trabzon’a 12.50’da varmaktadır. Trabzon’dan 13.20’da kalkan uçak Zonguldak’a 15.10’da varmaktadır. Zonguldak’tan 15.40’da kalkan uçak İstanbul’a 16.40’da varmaktadır.

İstanbul Sahiba Gökçen Havalimanından, İstanbul Taksim’e sürekli Ekspress Servis vardır. Uçak bilet satışları ve rezervasyon için 0 372 618 15 30 nolu telefon aranabilir. Kampanyamız tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun.” şeklinde konuştu.

MAKSAT VATANDAŞ UÇSUN

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000