08 Şubat 2018, Perşembe 11:52:31

Lufthansa gövde gösterisi yaptı!

Almanya'nın milli havayolu şirketi Lufthansa, yenilenen imajının lansmanında adeta görsel şov yaptı. Tanıtım törenindeki lazer-ışıklı gösteri büyük beğeni topladı.
  • thy bayanlari cok daha guzel. bunlar ihtiyar
  • Amerika ucuslarim LH ile yıllardır. Her zaman çıtayı yükseltiyorlar.Daha ucuz ve kaliteli. Kendi hatam nedeniyle kaçırdığım Münih Charlotte ucusum için ertesi gün biletimi verdi ve ücret almadı. THY de bunu yapmazlar...
  • tknin yari fiyatina 747-8 , a-380 ile ucma imkani ve daha kaliteli tech ile kafam da rahat bu arada superbowla reklamda vermeye gerek duymuyor sonra bilet fiyatlarina gecirmiyor sirf 30 saniye icin
  • hans ne yaparsa iyiyi ve doğruyu yapar bizim gibiler de tonla para döker,onları daha da zengin eder, icatlarını alır onlarla birbirlerine hava atar. devletimiz bile hans'a hayran onun arabalarından başkasına binemiyorlar,işleri,ihaleleri çoğunlukla ona veriyorlar.

Almanya'nın milli havayolu şirketi Lufthansa, yenilenen imajının lansmanında adeta görsel şov yaptı. Tanıtım törenindeki lazer-ışıklı gösteri büyük beğeni topladı.

1988'den bu yana en köklü imaj değişimine imza atan Alman havayolu şirketi Lufthansa, yenilenen tasarımını Frankfurt ve Münih'teki an merkezlerinde düzenlenen törenle tanıttı. Boeing B747-8I ve Airbus A321 tipi uçaklarla düzenlenen törene binlerce davetli katıldı.

Roma'daki hangardan geçtiğimiz günlerde çıkartılan Lufthansa'ya ait B747-8I tipi yolcu uçağının üzerinde lazer ve ışıklarla sergilenen efektler davetliler tarafından hayranlıkla izlendi.

Törende konuşan Lufthansa Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO'su Carsten Spohr, Lufthansan da yaşanan değişimin her zamankinden daha modern ve üst seviyelerde olduğuna dikkat çekti. Spohr, "Yenilenen tasarımız şuandan itibaren tüm detaylarıyla karşınızda duruyor. Yenilenen uçağımız Lufthansa'nın müşterilerine vaat ettiği persormansı gözler önüne seriyor" ifadelerini kullandı.

YENİLENEN TASARIMIYLA AVRUPA TURUNA ÇIKIYOR

Öte yandan Lufthansa yenilenen imajının tanıtım çalışmalarına hız kesmeden devam etme kararı aldı. 

Şirkete ait D-ABYA kuyruk tescilli B747-8I tipi uçağı bugün Frankfurt'tan havalanarak sırasıyla Köln, Düsseldorf, Bremen, Hamburg, Hannover, Berlin, Dresden, Münih ve Stuttgart meydanlarına iniş gerçekleştirecek. Uçak daha sonra tekrardan Frankfurt'a dönecek.

Yine imajı yenilenen filodaki ilk Airbus olan D-AISP kuyruk tescilli A321 tipi yolcu uçağı da önce Münih-Milan uçuşunu gerçekleştirecek ve artından Fransa'nın başkenti Paris'teki Charles de Gaulle Havalimanı'na iniş gerçekleştirecek.

©AirportHaber.comİŞTE MUHTEŞEM TANITIM GECESİNDEN GÖRÜNTÜLER

Lufthansa gövde gösterisi yaptı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

737 ~ 6 ay önce
thy bayanlari cok daha guzel. bunlar ihtiyar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alper ~ 6 ay önce
Amerika ucuslarim LH ile yıllardır. Her zaman çıtayı yükseltiyorlar.Daha ucuz ve kaliteli. Kendi hatam nedeniyle kaçırdığım Münih Charlotte ucusum için ertesi gün biletimi verdi ve ücret almadı. THY de bunu yapmazlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
LH ~ 6 ay önce
tknin yari fiyatina 747-8 , a-380 ile ucma imkani ve daha kaliteli tech ile kafam da rahat bu arada superbowla reklamda vermeye gerek duymuyor sonra bilet fiyatlarina gecirmiyor sirf 30 saniye icin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hotcup ~ 6 ay önce
Bu kadar yabancı şirket özentisiysen Türkiye’de yaşama. O övdüğün yabancı şirketler ülke vatandaşı yapsın seni
hans ~ 6 ay önce
hans ne yaparsa iyiyi ve doğruyu yapar bizim gibiler de tonla para döker,onları daha da zengin eder, icatlarını alır onlarla birbirlerine hava atar. devletimiz bile hans'a hayran onun arabalarından başkasına binemiyorlar,işleri,ihaleleri çoğunlukla ona veriyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000