21 Nisan 2017, Cuma 10:10:41

Los Angeles Havalimanı'nda güvenlik skandalı!

ABD'nin Los Angeles havaalanından Tayvan'a gidecek bir yolcu, dış uçuşlar terminalindeki güvenlik fark etmeyince el bagajındaki silahla uçakta yolculuk etti.
  • Bize laptop dersi veren Abd deki güvenliğe bak sen tam bir fiyasko ne oldu 12 Eylül 2001 deki ikiz kuleleri vuan teröristlerde Abd deki güvenlikten geçmişlerdi. Gelsinler Atatürk havalimanına güvenlik dersi alsınlar. Bizim polisimiz polis köpeklerimiz kuş uçurtuyorlarmı bir denesinler bavullarına uyuşturucu silah kaçak ne varsa koysunlar güvenlik duvarını bir geçsinlerde göreyim salaklar hemde bayan kendisi haber veriyor valizimde silahı unuttum diye iyi uykular Abd
  • Lax dan gelen abd li yolcular ahl pasaport ve gümrükte güvenlik taraması ve soruşturmasından geçmeli
  • Bir efsaneye göre glock 17 ve 19 xrayde gözükmüyor zaten. ve polis memurlarının çoğu hem iş hemde kişisel olarak glock tabanca kullanıyor zaten diye biliyorum.
  • USA tarafından yasaklama getirilen tablet ve diğer yolcu beraberinde eşya kısıtlaması saçmalığına bakıyorum, bir de bu lakaytsızlığa ve müslümanlara yapılan iğrenç davranışlara...tipik Amerika...tipik ikiyüzlülük...Fazla yoruma gerek yok...

ABD'nin Los Angeles havaalanından Tayvan'a gidecek bir yolcu, dış uçuşlar terminalindeki güvenlik fark etmeyince el bagajındaki silahla uçakta yolculuk etti.

Silahın güvenlik taramasında görülmediği ve kadının farkında olmadan silahla uçtuğu anlaşıldı. Santa Monica Emniyeti'nde çalışan 42 yaşındaki polis memuru Noell Grant, silahın el bagajında olduğunu ancak Tayvan'ın başkenti Taipei'de yolculuğu için uçağını değiştirirken fark etti.

Yetkililere haber verdiğinde, mesele çözülene kadar Tayvan topraklarından çıkması yasaklandı. ABD federal yetkilileri, Los Angeles havaalanında standart güvenlik prosedürlerine gerektiği gibi uyulmadığını kabul etti.

Bagajdakinin kadının özel ateşli silahı olduğu ve görevde kullandığı silahı olmadığı anlaşıldı. Kadın, silahı ve altı adet mermiyi bavulunda taşıdığını anladığında, Tayland'daki ailesinin yanına tatile gitmek için Taipei'den uçağını değiştirmeye çalışıyordu. Kadın polis memurunun ABD'ye geri döndüğünde disiplin cezası alıp almayacağı ise, henüz bilinmiyor. (bbc Türkçe)

Los Angeles Havalimanı'nda güvenlik skandalı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

...... ~ 1 yıl önce
Bize laptop dersi veren Abd deki güvenliğe bak sen tam bir fiyasko ne oldu 12 Eylül 2001 deki ikiz kuleleri vuan teröristlerde Abd deki güvenlikten geçmişlerdi. Gelsinler Atatürk havalimanına güvenlik dersi alsınlar. Bizim polisimiz polis köpeklerimiz kuş uçurtuyorlarmı bir denesinler bavullarına uyuşturucu silah kaçak ne varsa koysunlar güvenlik duvarını bir geçsinlerde göreyim salaklar hemde bayan kendisi haber veriyor valizimde silahı unuttum diye iyi uykular Abd

Yanıtla

Kalan karakter 1000
//// ~ 1 yıl önce
o yüzden türkiye iki ayda bir terör saldırılarıyla sarsılıyor
Güvenlik yok ~ 1 yıl önce
Lax dan gelen abd li yolcular ahl pasaport ve gümrükte güvenlik taraması ve soruşturmasından geçmeli

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sdf ~ 1 yıl önce
Bir efsaneye göre glock 17 ve 19 xrayde gözükmüyor zaten. ve polis memurlarının çoğu hem iş hemde kişisel olarak glock tabanca kullanıyor zaten diye biliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kursunlar ~ 1 yıl önce
Kursunlar (6) tabanca disindaymis. Onlarida gormemisler.
Guvenn ~ 1 yıl önce
Glock ve diger tum tabancalar x ray cihazinda gorunuyor.. Operator goruntuyu yorumlayamamisti r
B-52 ~ 1 yıl önce
USA tarafından yasaklama getirilen tablet ve diğer yolcu beraberinde eşya kısıtlaması saçmalığına bakıyorum, bir de bu lakaytsızlığa ve müslümanlara yapılan iğrenç davranışlara...tipik Amerika...tipik ikiyüzlülük...Fazla yoruma gerek yok...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000