14 Ocak 2017, Cumartesi 14:03:11

Londra uçağında kavga çıktı uçak İstanbul'a indi

Lübnan'ın başkenti Beyrut'tan Londra'ya giden Middle Eastern Airlines (Ortadoğu Havayolları) uçağında kavga çıktı. Olayın büyümesi üzerine uçak İstanbul'a acil iniş yaptı.
  • Dikkat edin bütün bu zorbalıklar rezillikler hep arap uçaklarında oluyor.
  • Ucagin icinde bu gibi kavgalar cok tehlikeli ucagin icini Er meydanimi saniyorlar fazla ileri gitmeyin Gelirim oraya ona gore Dikkatli olun.
  • karizmatik, sıradısı ve etkileyici.... :)
  • Her zaman söylerim, asla "ilk yumruğu vuran kazanır" diye bir şey yoktur. Mesela ben hepinizi döverim. Ama tek tek geleceksiniz.

Beyrut'tan Londra'ya giden Middle Eastern Airlines uçağında kavga çıktı. 35 bin feet yükseklikte meydana gelen kavga nedeniyle uçak İstanbul'a acil iniş yaptı.

Cep telefonu kamerasına yansıyan görüntülerde biri genç biri daha yaşlı olmak üzere iki yolcu kavga ederken görülüyor.  Videoda, daha genç olan yolcunun, yaşlı yolcuyu defalarca yumrukladığı kaydedildi. Olay kısa sürede yumruklaşmaya dönerken, araya girenlere rağmen tarafların öfkesi dinmek bilmiyor.

Beyrut'taki Refik Hariri Uluslararası Havalimanı'ndan İngiltere'nin başkenti Londra'ya gitmek için havalanan uçaktaki olayın Çarşamba günü yaşandığı bildirildi.

Londra uçağında kavga çıktı uçak İstanbul'a indi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Arap ~ 2 yıl önce
Dikkat edin bütün bu zorbalıklar rezillikler hep arap uçaklarında oluyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Acapulko ~ 2 yıl önce
Ucagin icinde bu gibi kavgalar cok tehlikeli ucagin icini Er meydanimi saniyorlar fazla ileri gitmeyin Gelirim oraya ona gore Dikkatli olun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
xxx ~ 2 yıl önce
karizmatik, sıradısı ve etkileyici.... :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Michael J. White ~ 2 yıl önce
Her zaman söylerim, asla "ilk yumruğu vuran kazanır" diye bir şey yoktur. Mesela ben hepinizi döverim. Ama tek tek geleceksiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000