24 Mart 2011, Perşembe 08:18:23

LİMAK, KAHİRE İÇİN NE KADAR TEKLİF ETTİ?

Kahire Uluslararası Havalimanı'nın yolcu kapasitesini arttırmak için açılan ihaleye en düşük teklifi Limak İnşaat verdi.
  • LİMAK İNŞAAT ALNIN TERİYLE KAHİREYİ ALDIDA, BURADA FERDA YAKARIN NE ALAKASI VARDA BURADA BUNA YORUM YAPILMIŞ? GÖREN DUYANDA SANIRKİ YAKAR BU İHALELERİ LİMAK A ALMIŞ!!! TÜM EMEĞİ GEÇEN ARKADAŞLARIN ELİNE SAĞLIK!!!
  • sn ferda yakar limaka gectiğiniz belli oldu. süper fikirleriniz ile bulunduğunuz şirketi ihya edersiniz
  • Pristina'dan sonra Kahire Havalimanı süper oldu.Devamı yakında geliyor.Türk firmalarının havacılıkdaki yurtdışı başarıları çıtayı yükseltiyor.Tebrikler Limak
  • Ülkemiz adına gurur verici bir durum. Helal olsun Limak'a. Türk'ün bayrağını yurtdışında dalgalandıran tüm firmaları kutluyorum.
Kahire Uluslararası Havalimanı üç numaralı terminalinin yıllık yolcu kapasitesini 3,5 milyondan 7,5 milyona yükseltilmesi için açılan ihaleye en düşük teklifi 387 milyon dolarla Limak İnşaat'ın da içinde bulunduğu ortak girişimin verdiği açıklandı. Şirketten yapılan yazılı açıklamada Mısır'da yeni hükümetin göreve başlaması ile birlikte Dünya Bankası'nın kredi sağladığı projenin, yolcu kapasitesinin iki katına çıkartılması, ek tesislerin yapılması ve pistlerin Airbus 380 tipi yolcu uçaklarına da hizmet verebilecek şekilde büyütülmesini kapsadığı ifade edildi.
LİMAK, KAHİRE İÇİN NE KADAR TEKLİF ETTİ?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 7 yıl önce
LİMAK İNŞAAT ALNIN TERİYLE KAHİREYİ ALDIDA, BURADA FERDA YAKARIN NE ALAKASI VARDA BURADA BUNA YORUM YAPILMIŞ? GÖREN DUYANDA SANIRKİ YAKAR BU İHALELERİ LİMAK A ALMIŞ!!! TÜM EMEĞİ GEÇEN ARKADAŞLARIN ELİNE SAĞLIK!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
sn ferda yakar limaka gectiğiniz belli oldu. süper fikirleriniz ile bulunduğunuz şirketi ihya edersiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Pristina'dan sonra Kahire Havalimanı süper oldu.Devamı yakında geliyor.Türk firmalarının havacılıkdaki yurtdışı başarıları çıtayı yükseltiyor.Tebrikler Limak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ülkemiz adına gurur verici bir durum. Helal olsun Limak'a. Türk'ün bayrağını yurtdışında dalgalandıran tüm firmaları kutluyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000