23 Ocak 2016, Cumartesi 12:02:04

Limak Holding'in acı günü

Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir'in eşi Gülseren Özdemir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
  • sayın TC. SAYGIN İŞLETMECILERINDEN NIHAT ABIMIZE CC ALLLAHIM DAN SABIR DILERIM ALLLAH RAHMET EYLESIN SADIK KAYA ADANA HAVALİMANI MUSTECİLLERINDEN
  • Surda yazan yorumlara bakip, millet olarak burnumuzun b.ktan neden cikmadigini anlayin. Kurku size mi kalacak? Nedir bu kin nefretin sebebi? Servet dusmanligi, cekemezlik almis basini gidiyor. Biraz adam olun be! Kadin sanki bunlarin babasini oldurmus. Sapik millet.
  • Cokta onemliydi ya hani, banane kardesim
  • Bir rahmet dilemek bu kadar mi zor.insan vefat etmis sevdiklerinin ici yaniyor...yorumlara bak..ayip be... (Insan vefat edince "şeytan bile"takibi birakirmiş)

Yurt içi ve yurt dışında havalimanı işletmeciliği yapan, son olarak yeni İstanbul Havalimanı'nın ortaklarından Limak Holding'in sahibi Nihat Özdemir'in eşi Gülseren Özdemir Vefat etti.

Gülseren Özdemir'in, Amerika'da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdiği öğrenildi.

AirportHaber ailesi olarak Merhume Gülseren Özdemir'e Allah'tan rahmet, başta Özdemir Ailesi olmak üzere merhumenin tüm ailesi, yakınları ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Limak Holding'in acı günü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

sadık kaya ~ 2 yıl önce
sayın TC. SAYGIN İŞLETMECILERINDEN NIHAT ABIMIZE CC ALLLAHIM DAN SABIR DILERIM ALLLAH RAHMET EYLESIN SADIK KAYA ADANA HAVALİMANI MUSTECİLLERINDEN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vicdansizlar ~ 2 yıl önce
Surda yazan yorumlara bakip, millet olarak burnumuzun b.ktan neden cikmadigini anlayin. Kurku size mi kalacak? Nedir bu kin nefretin sebebi? Servet dusmanligi, cekemezlik almis basini gidiyor. Biraz adam olun be! Kadin sanki bunlarin babasini oldurmus. Sapik millet.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tirs ~ 2 yıl önce
Cokta onemliydi ya hani, banane kardesim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
What ~ 2 yıl önce
Yuhhhh okuz.
Rahmet.... ~ 2 yıl önce
Bir rahmet dilemek bu kadar mi zor.insan vefat etmis sevdiklerinin ici yaniyor...yorumlara bak..ayip be... (Insan vefat edince "şeytan bile"takibi birakirmiş)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000