20 Ocak 2016, Çarşamba 10:30:14

Libya uçuşları açılıyor…

İç karışıklık sebebiyle uzun süredir uçuş yapılamayan Libya’ya, yeniden uçulabilmesi için ilk adım atıldı. Peki, havayolu şirketleri uçabilecek mi? İşte detaylar.
  • işte bunlar hep kaddafinin ahı!!! çadırcı reisi özledik!
  • LİBYA THY'nin en kar yapan hatlarının olduğu yerdi. Ne kadar Libyalılardan hoşlaşmayabiliyor olsak da TK için adeta bir altın madeni idi. İnş ortalık düzelir ve Libya TKya katkı ve kazanç sağlamaya tekrar başlar
  • arap baharının başladığı yerdir libya, bence uzak duralım. orada artık Türkiye pek sevilmiyor. üzgünüm ama durum bu .
  • Bedevi bizi istemiyorsa,ucaklarinizi vururum diyorsa ne isi var hastasinin bilmem nesinin tedavi icin ulkemde ? Niye ambulans dahi olsa ucaklarina izin veriyoruz?Gitsin arap kardeslerinin ulkesine tedaviye yallah !

Libya’da iç savaşın başlamasıyla birlikte havayolu uçuşları durdurulmuştu. Uzun süredir yapılamayan uçuşların yeniden yapılması için kapı aralandı.

Airporthaber’in edindiği bilgiye göre ilk etapta ambülans uçaklarla, özel jetlere izin verildi. 

Kısa bir süre sonra uçuşların başlaması bekleniyor. Libya hava sahasının kısmen de olsa uçuşlara açılmasından sonra havayolu şirketleri için aynı kararın alınıp alınmayacağı merak ediliyor.

Öte yandan Airporthaber Haber Koordinatörü Murat Herdem, bu haftaki köşe yazısında Libya’ya Türk şirketlerin neden uçuş yapamadığına değinmişti. 

©AirportHaber

Libya uçuşları açılıyor…

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

ah ~ 2 yıl önce
işte bunlar hep kaddafinin ahı!!! çadırcı reisi özledik!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İnş düzelir ~ 2 yıl önce
LİBYA THY'nin en kar yapan hatlarının olduğu yerdi. Ne kadar Libyalılardan hoşlaşmayabiliyor olsak da TK için adeta bir altın madeni idi. İnş ortalık düzelir ve Libya TKya katkı ve kazanç sağlamaya tekrar başlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kadir ~ 2 yıl önce
arap baharının başladığı yerdir libya, bence uzak duralım. orada artık Türkiye pek sevilmiyor. üzgünüm ama durum bu .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
YALLAH FISFIS ! ~ 2 yıl önce
Bedevi bizi istemiyorsa,ucaklarinizi vururum diyorsa ne isi var hastasinin bilmem nesinin tedavi icin ulkemde ? Niye ambulans dahi olsa ucaklarina izin veriyoruz?Gitsin arap kardeslerinin ulkesine tedaviye yallah !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000