12 Eylül 2011, Pazartesi 18:05:21

LİBYA TAILWIND'İ BEKLİYOR...

Türkiye’den Libya’ya ilk uçak seferi bugün yapılacak...
  • Dua edin de libyaya sefer koydunuz. Yoksa uçaklarınız Kıbrısta paslanmaya başlamış.
  • Bu arkadas dırekt sakt yanı halooween manık depresyon var takıntılı yanı obsesıf kompulsıf bozukluk yazıları konfırme eden arkadas bu sureklı yalan yanlıs yazan ıftıraı hareketlerde bulunan bu ınsana dıkkat edelım derım..taılwındın tekerlegı carpmıs bu arkadasa kuyruk acısı var..
  • Şirketin ismine bak. Uçak düşüren Kuyruk Rüzgarı'nı şidrket ismi yapmışlar.
  • her gelen konuşuyor bu uçaklar devamlı uçuyor irana brüksele bizzat işin içindeyiz yapmayın allah aşkına

Libya’daki iç karışıklıkların başlamasından sonra bugün Türkiye’den ilk ticari uçuş gerçekleşiyor. Antalya’dan Libya’nın Misurata şehrine uçuş gerçekleştiren Tailwind Havayolları’nın uçağı 140 yolcusuyla beraber gece saat 23.00’da İstanbul Atatürk Havalimanı’na inecek.


Libya’da karışıklıkların başlamasıyla ülkeyi terk edenlerin tahliyelerinde önemli rol oynayan Tailwind Havayolları, ülkedeki çatışmaların durulmasının ardından yine uçuşlarına başlıyor. 
 
Tailwind Havayolları’nın Merkür Havacılık ile ortaklaşa gerçekleştireceği ilk uçuş için TC-TLA uçağı bugün Antalya’dan kalkarak Misurata şehrine yola çıktı. Saat 19.30’da Libya’nın Misurata şehrine iniş gerçekleştirecek olan Tailwind uçağı buradan yolcularını aldıktan sonra İstanbul’a doğru yola çıkacak.

Bu gece saat 23.00’da İstanbul Atatürk Havalimanı’na inmesi beklenen uçak, böylece Libya’daki karışıklığın ardından ülkenin normale dönmesinin en önemli adımlarından biri olarak görülüyor.
LİBYA TAILWIND'İ BEKLİYOR...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Misafir ~ 7 yıl önce
Dua edin de libyaya sefer koydunuz. Yoksa uçaklarınız Kıbrısta paslanmaya başlamış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bu arkadas dırekt sakt yanı halooween manık depresyon var takıntılı yanı obsesıf kompulsıf bozukluk yazıları konfırme eden arkadas bu sureklı yalan yanlıs yazan ıftıraı hareketlerde bulunan bu ınsana dıkkat edelım derım..taılwındın tekerlegı carpmıs bu arkadasa kuyruk acısı var..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Şirketin ismine bak. Uçak düşüren Kuyruk Rüzgarı'nı şidrket ismi yapmışlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
her gelen konuşuyor bu uçaklar devamlı uçuyor irana brüksele bizzat işin içindeyiz yapmayın allah aşkına

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000