31 Aralık 2008, Çarşamba 15:35:13

KUZU CARGO'DA KÖTÜ YILBAŞI SÜRPRİZİ

Kuzu Kargo çalışanları, yılın son gününde kötü bir sürprizle karşılaştı. Aralarında Kalite Müdürü Mehmet Bostan’ın da bulunduğu 22 çalışanın şirketle yolları ayrıldı.
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • sayın genel müdür kulağıma gelen çok sağlam bir duyuma göre bir iki haftan kalmış seninde kuzu da .. ama seni tebrik ediyorum , şirketi çok güzel süsleyerek satışında güzel bir başarı yakalamışsın .. neyse sen cebinide doldurduğun için üzülme..
  • merhaba ; haberlerinizi ilgiyle takip ediyorum ve böyle bir tv kurduğunuz için çok teşekkür ediyorum bu sayede herkez havacılık hakkında haberleri ve yayınları takip edebiliyor. sizi bir konuda bilgilendirmek istedim. KUZU havayollarının işten çıkartılmasından sonra şimdide MNG havayolları adam çıkarıyor ama bunu o kadar sessız yapıyorlarkı mng içerisinde bile bu konuyu mumkun oldukca gızlı tutmaya calısıyorlar. şimdiye kadar egitimli kokbit ekibinden 7 kişi çıkarıldı ama devamı yakındır bu konuyu arastıracagınızı umuyorum . iyi calısmalar
  • sayın genel müdür, eminim bunları okuyup gülümseyerek yine herşey ne kadar çabuk duyuluyor diyorsundur. önce bilgi verdiğin insanlara dikkat et derim, sonra şaşır. bu kadar insanın emeğini, hakkını yedin, bunlar yanına kar kalacak mı sanıyorsun...bir sabah sana da telefon açarlar, yarın öğlene kadar eşyalarını topla derler. sen bu kadar insana güldün ya, o insanlar da sana güler. bir yakınını kurban ettin, kendini akladın sandın, şirkette kalan onlarca tanıdığın, bedavadan maaş verdiğin insanların sonu ne olacak???

Kuzu Kargo, 2009’da derinleşmesi beklenen ekonomik krize karşı önlem alma yoluna gidiyor. Şirket, şişirilmiş kadrosu bulunan departmanlardaki bazı çalışanlarıyla yollarını ayırdı. Toplam 22 çalışanın şirketle yolları ayrılırken, bazı çalışanların ise ücretsiz izne çıkarıldığı öğrenildi. Görevine son verilenler arasında Kalite Müdürü Mehmet Bostan’ın da bulunduğu ifade edildi.

Yerdeki uçakların ekipleri de çıkarmalardan nasibini aldı. Türk ekiplere dokunulmazken yabancı ekiplerin sözleşmesi feshedildi.

Kuzu Cargo Genel Müdürü Fatih Yurdakul, işten çıkarmalarla ilgili şu yorumu yaptı: “ Her basiretli işletmeci gibi biz de geleceğimizi düşünerek şişirilmiş kadrolarda eksiltmeye gittik. 250 çalışanı bulunan şirketimizde 22 çalışanla yollarımızı ayırdık. Bu tür çıkarmalar her şirkette özellikle bu dönemde yaşanabilir.”

©AirportHaber.com

KUZU CARGO'DA KÖTÜ YILBAŞI SÜRPRİZİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (50)

Misafir ~ 9 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gerçekçi ~ 9 yıl önce
sayın genel müdür kulağıma gelen çok sağlam bir duyuma göre bir iki haftan kalmış seninde kuzu da .. ama seni tebrik ediyorum , şirketi çok güzel süsleyerek satışında güzel bir başarı yakalamışsın .. neyse sen cebinide doldurduğun için üzülme..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
feo ~ 9 yıl önce
merhaba ; haberlerinizi ilgiyle takip ediyorum ve böyle bir tv kurduğunuz için çok teşekkür ediyorum bu sayede herkez havacılık hakkında haberleri ve yayınları takip edebiliyor. sizi bir konuda bilgilendirmek istedim. KUZU havayollarının işten çıkartılmasından sonra şimdide MNG havayolları adam çıkarıyor ama bunu o kadar sessız yapıyorlarkı mng içerisinde bile bu konuyu mumkun oldukca gızlı tutmaya calısıyorlar. şimdiye kadar egitimli kokbit ekibinden 7 kişi çıkarıldı ama devamı yakındır bu konuyu arastıracagınızı umuyorum . iyi calısmalar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kafası karışık ~ 9 yıl önce
sayın genel müdür, eminim bunları okuyup gülümseyerek yine herşey ne kadar çabuk duyuluyor diyorsundur. önce bilgi verdiğin insanlara dikkat et derim, sonra şaşır. bu kadar insanın emeğini, hakkını yedin, bunlar yanına kar kalacak mı sanıyorsun...bir sabah sana da telefon açarlar, yarın öğlene kadar eşyalarını topla derler. sen bu kadar insana güldün ya, o insanlar da sana güler. bir yakınını kurban ettin, kendini akladın sandın, şirkette kalan onlarca tanıdığın, bedavadan maaş verdiğin insanların sonu ne olacak???

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000