06 Ocak 2017, Cuma 11:15:14

Kuzey Kore şaşırttı

Dış dünyaya kapalı olması nedeniyle sıklıkla 'gizemli ülke' olarak anılan Kuzey Kore bu sefer şaşırtıcı bir hamle yaptı.
  • Yolum düşerse bile gitmem bu ülkeye. Uzak olsun
  • G nick li arkadaş ortalığı trollemekten vazgeç çok beğeniyorsan güney koreye bilet al ordan da karadan kuzeye eç ben sığınmacı olmak istiyorum de bakalım git gör
  • İşin komik tarafı ilk 10 sene Kuzey ile Güney arasında hiçbir fark yokken sonra Güney Korenin alıp başını gitmesi. Güney Korede birkaç defa darbe yaşanmış hem de. Buna rağmen adamlar şu anda dünyanın en iyilerinden birisi. Doğrusu ülkede kimyasal sanayisi ve teknolojide yatırımları başlatan da o darbecilerden birisidir. Gerçekten kendilerini takdir ediyorum. Kuzey Kore ye gelince sözün bittiği yerdeler.
  • Gunese yatsinlar biraz. Bu ne sut beyazi.

Dış dünyaya kapalı olması nedeniyle sıklıkla 'gizemli ülke' olarak anılan Kuzey Kore bu sefer şaşırtıcı bir hamle yaptı.

2017 takvimini yayınlayan rejim bu defa turistleri hedef aldığı anlaşılıyor. Ülkenin imajını düzeltmek amacı ile yapıldığı yönünde değerlendirilen bu hamle bir ilk niteliğinde.

Zira rejim önceki yıllarda bu takvimde çoğunlukla doğa fotoğraflarına yer veriyordu.

Hosteslerin yer aldığı takvimin ülkenin turizmden alacağı payı artırıp artırmayacağını ise kuşkusuz zaman gösterecek.

Kuzey Kore şaşırttı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (36)

Piyanist ~ 11 ay önce
Yolum düşerse bile gitmem bu ülkeye. Uzak olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
g ye 1 2 ~ 11 ay önce
G nick li arkadaş ortalığı trollemekten vazgeç çok beğeniyorsan güney koreye bilet al ordan da karadan kuzeye eç ben sığınmacı olmak istiyorum de bakalım git gör

Yanıtla

Kalan karakter 1000
G ~ 11 ay önce
Bas git papuan
G ~ 11 ay önce
begeniyorum ama yerlesmiyorum cunku gayet iyi yerde yasiyorum. iki cift yorum yazdik insanlar aglicak gibi oldu. pecete verin suna.
~ 11 ay önce
İşin komik tarafı ilk 10 sene Kuzey ile Güney arasında hiçbir fark yokken sonra Güney Korenin alıp başını gitmesi. Güney Korede birkaç defa darbe yaşanmış hem de. Buna rağmen adamlar şu anda dünyanın en iyilerinden birisi. Doğrusu ülkede kimyasal sanayisi ve teknolojide yatırımları başlatan da o darbecilerden birisidir. Gerçekten kendilerini takdir ediyorum. Kuzey Kore ye gelince sözün bittiği yerdeler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bronsllll ~ 11 ay önce
Gunese yatsinlar biraz. Bu ne sut beyazi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hostesadayi ~ 11 ay önce
o değilde sanane zjzkzjkzxbx
Volvo ~ 11 ay önce
Niye? Mis gibi işte...
br ~ 11 ay önce
mis degil, kar gibi

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000