13 Mart 2014, Perşembe 18:45:24

GÖSTERGE ARIZASI PANİK YARATTI

Kuveyt Havayolları'na ait Doha - Kuveyt seferini yapanb uçağın iniş takımları açılmadığı için havada tur attığı öğrenildi.
  • Ne kadar cok bilmis varsa, burada tatmin oluyor. Neyse, bu da sart tabii...
  • bizim zamanımızda localiser bile yoktu ben bu ülkeye yıllarımı verdim en çok bana soracaksınız en çok bana!
  • Parası olupta bu kadar hurdayla uçan kuveyt kaldı galiba. Bu arada resmi web sitesine göre A310da 10 K/M ile uçuyorlarmış. Biz zamanında 6 K/M ile uçardık. Şimdi ERda bile 10 memuru zor görüyoruz A340da.
  • Çok teşekkürler arkadaşlar vallahi ivedikin filmine veya komedi filmine gerek yok. Buradaki yorumları okuyup acayip keyifleniyorum, ve acayip bir şekilde mesleki bilgim artıyor, meğerse neleri bilemiyormuşuz vah vah 40 yıl boşa gitmiş vallahi . sağolun varolun

Katar'ın başkenti Doha'dan Kuveyt'e hareket eden Kuveyt Havayolları'nın KU 618 sefer sayılı Airbus 310 tipi yolcu uçağının, iniş takımlarının bağlı olduğu uyarı ışığı yanmadığı için havada bir kaç tur attığı öğrenildi.

Kuveyt Havalimanı'na yaklaştığı sırada sağ iniş takımının açılmadığını farkeden pilot, havalimanı kulesinin önünden geçerek iniş takımının durumunu teyit etti.

Kule ile irtibat kuran uçağın pilotu, bütün iniş takımlarının açık olduğu bilgisini alında sorunsuz bir şekilde Kuveyt Havalimanı'na iniş gerçekleştirdi. Endişe yaratan olayın gösterge arızasından yaşandığı anlaşılınca rahat bir nefes alındı.

GÖSTERGE ARIZASI PANİK YARATTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Ne kadar cok bilmis varsa, burada tatmin oluyor. Neyse, bu da sart tabii...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bibidibabidibu ~ 4 yıl önce
bizim zamanımızda localiser bile yoktu ben bu ülkeye yıllarımı verdim en çok bana soracaksınız en çok bana!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Parası olupta bu kadar hurdayla uçan kuveyt kaldı galiba. Bu arada resmi web sitesine göre A310da 10 K/M ile uçuyorlarmış. Biz zamanında 6 K/M ile uçardık. Şimdi ERda bile 10 memuru zor görüyoruz A340da.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Çok teşekkürler arkadaşlar vallahi ivedikin filmine veya komedi filmine gerek yok. Buradaki yorumları okuyup acayip keyifleniyorum, ve acayip bir şekilde mesleki bilgim artıyor, meğerse neleri bilemiyormuşuz vah vah 40 yıl boşa gitmiş vallahi . sağolun varolun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000