26 Kasım 2012, Pazartesi 16:57:30

KÜTAHYA'YA YAPILAN EN BÜYÜK İYİLİK!

AK Parti Kütahya Milletvekili Hasan Fehmi Kinay, Zafer Havalimanı'nın Cumhuriyet tarihi boyunca Kütahya'ya yapılan en büyük yatırım olduğunu söyledi.
  • Zafer Havaali hayirli olsun. Kutahya li olarak bu yatirimdan cok memnun oldugumu belirtmek isterim ama daha oncede yazildigi gibi ne kadar yolcu bulunacagi konusunda suphelerim var-umarim biz yaniliriz-Kutahya ya sadece kirkbes dakika uzakliktaki Eskisehir in bu yonden durumu ortada. Ayrica sayin millet vekili yaptigi aciklama cok ilginc olmus. Kutahya Azot Sanayi, Kutahya Seker Fabrikasi, Tuncbilek Termik Santrali, Seyitomer Termik Santrali, Garp Linyitleri İsletmesi gibi Turkiye nin sayili sanayi kuruluslarini yapan onceki iktidarlara cok buyuk haksizlik yapilmis sanki...
  • Kutahya daki Gubre ve Seker fabrikalarini kim yapmisti acaba. Kac nesil oradan ekmek kazandi durdu. Bilginize...
  • Örneğin bu sene içinde ığdır da açıklan havalimanı sayesinde ığdır doğunun parisi olduç ekonomi patladı, ığdırlılar sosyal, kültürel, ekonomik, ticari vs. her alanda sınıf atladılar... bir yerde yalana tapılıyorsa o yerde en yüksek yerdekiler en iyi yalan söyleyenlerdir. tarihe hesap veremeyeceksiniz. evlatlarınızın kaderi ile oynuyorsunuz, yatacak yer bulamayacaksınız.
  • Evet zafer airport acildi.görecegiz bakalim münihten ve viyanadan ve hatta salzburg tan direkt seferler uygulanacakmi,ve uygulansada ücreti ne olacak merakla bekliyorum ve soruyorum bir zamanlar thy ve atlasjet usq kodlu usak a ucuyordu.soruyorum temel kotil beyefendiye orada ne yapacak acaba.orasida usak denizli gibi bölgesel olabilirdi

Milletvekili Kinay, parti binasında Milletvekili İdris Bal, İl Başkanı Kamil Saraçoğlu ve Merkez İlçe Başkanı Emin Sarıkaya ile birlikte düzenlediği basın toplantısı düzenledi.

Kütahya'nın Zafer Havalimanı ile birlikte sosyal ve ekonomik yönden büyük değişimler sağlayacağını kaydeden Kinay, Kütahya'nın devasa adımlarla atılım yaptığını anlattı.

Zafer Havalimanı'nın Kütahya'ya en büyük katıyı turizmde sağlayacağını dile getiren Kinay, turizm sektörü ile ilgilide bazı çalışmaları başlattıklarını belirtti.

Havalimanı projesinin 2005 yılında başladığını hatırlatan Kinay, muhalefetin her konuda olduğu gibi havalimanı konusunda da gereksiz spekülasyonlar yaptığını, vatandaşın zihnini bulandırdığını ancak yapılan hizmet karşısında muhalefetin sessiz kaldığını ve Kütahya'nın en büyük yatırımlarından biri olan Zafer Havalimanı açılışına da gelemediğini vurguladı.

KÜTAHYA'YA YAPILAN EN BÜYÜK İYİLİK!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
Zafer Havaali hayirli olsun. Kutahya li olarak bu yatirimdan cok memnun oldugumu belirtmek isterim ama daha oncede yazildigi gibi ne kadar yolcu bulunacagi konusunda suphelerim var-umarim biz yaniliriz-Kutahya ya sadece kirkbes dakika uzakliktaki Eskisehir in bu yonden durumu ortada. Ayrica sayin millet vekili yaptigi aciklama cok ilginc olmus. Kutahya Azot Sanayi, Kutahya Seker Fabrikasi, Tuncbilek Termik Santrali, Seyitomer Termik Santrali, Garp Linyitleri İsletmesi gibi Turkiye nin sayili sanayi kuruluslarini yapan onceki iktidarlara cok buyuk haksizlik yapilmis sanki...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sayin Vekil ~ 5 yıl önce
Kutahya daki Gubre ve Seker fabrikalarini kim yapmisti acaba. Kac nesil oradan ekmek kazandi durdu. Bilginize...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Prometheus ~ 5 yıl önce
Örneğin bu sene içinde ığdır da açıklan havalimanı sayesinde ığdır doğunun parisi olduç ekonomi patladı, ığdırlılar sosyal, kültürel, ekonomik, ticari vs. her alanda sınıf atladılar... bir yerde yalana tapılıyorsa o yerde en yüksek yerdekiler en iyi yalan söyleyenlerdir. tarihe hesap veremeyeceksiniz. evlatlarınızın kaderi ile oynuyorsunuz, yatacak yer bulamayacaksınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tuncay ~ 5 yıl önce
Evet zafer airport acildi.görecegiz bakalim münihten ve viyanadan ve hatta salzburg tan direkt seferler uygulanacakmi,ve uygulansada ücreti ne olacak merakla bekliyorum ve soruyorum bir zamanlar thy ve atlasjet usq kodlu usak a ucuyordu.soruyorum temel kotil beyefendiye orada ne yapacak acaba.orasida usak denizli gibi bölgesel olabilirdi

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000