25 Şubat 2014, Salı 09:05:35

KUŞ UÇAĞA ÇARPTI... PİLOT ALNINDAN YARALANDI!

Florida'da tek motorlu bir uçağa çarpan kuş, pilotun alnından yaralanmasına sebep oldu.
  • :) ATC'yi duydunuzmu, o bile adamın soğukkanlılığına şaşkın "But you checked in soo calm" Bravo, helal olsun.. 6 okka sahibi, adamın dibiymiş.
  • Tam duztabanmissin:)
  • düz tabanlık var mi?
  • Floridanin hem guneyinde hem kuzeyinde yaklasik 270 saat uctum. Zevkli ama bir o kadarda tehlikeli. Pilot cok sogukkanliymis. Ilk emergency olayimi hatirliyorum ne panik yapmistim. Yakit gostergesi arizasi akabinde telsiz arizasi. Hey gidi gunler hey.

ABD’nin Florida eyaletinde bir havalimanından kalkan tek motorlu bir uçak 300 metre irtifada saatte 250 kilometre hızla giderken kaza atlattı.

Kokpit camına çarparak kırılmasına sebep olan bir kuş, pilotun da alnından yaralanmasına yol açtı. Soğukkanlılığını kaybetmeyen pilot uçağı sağ salim havalimanına indirdi.

KUŞ UÇAĞA ÇARPTI... PİLOT ALNINDAN YARALANDI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 4 yıl önce
:) ATC'yi duydunuzmu, o bile adamın soğukkanlılığına şaşkın "But you checked in soo calm" Bravo, helal olsun.. 6 okka sahibi, adamın dibiymiş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Floridali duztabana ~ 4 yıl önce
Tam duztabanmissin:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iphone uygulamasina ~ 4 yıl önce
düz tabanlık var mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Floridanin hem guneyinde hem kuzeyinde yaklasik 270 saat uctum. Zevkli ama bir o kadarda tehlikeli. Pilot cok sogukkanliymis. Ilk emergency olayimi hatirliyorum ne panik yapmistim. Yakit gostergesi arizasi akabinde telsiz arizasi. Hey gidi gunler hey.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000