04 Ağustos 2017, Cuma 15:54:18

Kuralar çekildi bilet fiyatları uçtu!

Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi Play-Off mücadelesinde eşleştiği Vardar ile yapacağı maç öncesinde bilet fiyatları uçuşa geçti.
  • Otelcisi,taksicisi,esnafı,baloncusu,şirketi bilmem necisi ile kazıklamaya,fırsatçılığa bu kadar meraklı olmamız ne acı. En ufak fırsatı kaçırmıyoruz! Kimse uçakla gitmesin o kadar basit. Gitmek isteyenler birleşsinler otobüs kiralasınlar öyle gitsinler.
  • GELİR YÖNETİMİ, şirketlere para kazandıran bir sistemdir. Zaten TALEP artmaz/azalmaz ise ona göre ücretleri düzenlemenin manası kalmaz. Her kurada aynı haberi yapmayın.
  • Ya bu kadar firsatcilik olur mu be !!! bu havayollari varya kazik ustune kazik atmaktan usanmadi.
  • FB'miz her zaman bu millete faydalı olmuş, tüm kazanımlarını kendi başına gerçekleştirmiş bir klüptür, çok şükür ki vergilerini ödemeden devlete verdiği sözleri tutmadan yatırımcılarını dolandırmadan duramayan başka bir kulübe benzemez, Fenerbahçe'ye gönül verenler oraya yürüyerek de gider varsın parası çok olanlar birazını da havayolları ile paylaşsın.

Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi Play-Off mücadelesinde eşleştiği Vardar ile yapacağı maç öncesinde bilet fiyatları uçuşa geçti.

UEFA Avrupa Ligi Play-Off mücadelesinde Makedonya'nın Vardar takımıyla eşleşen Fenerbahçe ilk maçını deplasmanda oynayacak. Üsküp'te gerçekleşecek müsabaka öncesinde bilet fiyatları tavan yaptı. Maçın oynanacağı 17 Ağustos gidiş 18 Ağustos dönüş tarihli biletler Türk Hava Yolları 1600-2000 TL arasında satılıyor. Kura çekimi öncesi İstanbul-Üsküp arası gidiş dönüş bilet fiyatları 750-800 TL civarındaydı.

Fenerbahçe'nin geçtiğimiz sene Krasnodar ile yapacağı mücadele öncesinde de 250 TL olan biletler Pegasus tarafından 1700 TL civarında satışa sunulmuş daha sonra gelen tepkiler üzerine 1300 TL civarına düşürülmüştü.

Kuralar çekildi bilet fiyatları uçtu!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Kazıkçılık kanımızda var ! ~ 12 ay önce
Otelcisi,taksicisi,esnafı,baloncusu,şirketi bilmem necisi ile kazıklamaya,fırsatçılığa bu kadar meraklı olmamız ne acı. En ufak fırsatı kaçırmıyoruz! Kimse uçakla gitmesin o kadar basit. Gitmek isteyenler birleşsinler otobüs kiralasınlar öyle gitsinler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hey ~ 12 ay önce
Tamam sampiyon. Sakin.
Çok normal ~ 12 ay önce
GELİR YÖNETİMİ, şirketlere para kazandıran bir sistemdir. Zaten TALEP artmaz/azalmaz ise ona göre ücretleri düzenlemenin manası kalmaz. Her kurada aynı haberi yapmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 12 ay önce
Ya bu kadar firsatcilik olur mu be !!! bu havayollari varya kazik ustune kazik atmaktan usanmadi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Saf ~ 12 ay önce
mısın? Tabii ki fırsat olacak.
Kanarya ~ 12 ay önce
FB'miz her zaman bu millete faydalı olmuş, tüm kazanımlarını kendi başına gerçekleştirmiş bir klüptür, çok şükür ki vergilerini ödemeden devlete verdiği sözleri tutmadan yatırımcılarını dolandırmadan duramayan başka bir kulübe benzemez, Fenerbahçe'ye gönül verenler oraya yürüyerek de gider varsın parası çok olanlar birazını da havayolları ile paylaşsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000