10 Temmuz 2018, Salı 10:20:09

Kültür ve Turizm Bakanlığı Mehmet Ersoy'a emanet

Cumhurbaşkanlığı Hükümeti Sisteminde bakanlar belli oldu. Kültür ve Turizm Bakanlığı koltuğuna Etstur'un sahibi Mehmet Ersoy oturdu.
  • %100 Türk Aklı,Sermayesi..en iyi yerlere gelecektir..Türk, Öğün,Çalış, Güven..
  • Atlasjet firmasının THY den daha iyi olduğunu söylerim Uçaklarının yeni olduğunu söyleyebilirim Hosteslerinin Güler yüzlü insan dostu olduğunu söyleyebilirim Pilotların Halk tan olduğunu söyleyebilirim THY deki gibi havalı pilotlar yok Mersin Adana Arası yıllardır Ücretsiz servis yaptığını söyleyebilirim daha sayarim AtlasGlobal umre seferleri çok olduğunu söyleyebilirim İnşallah Her yere uçar Türkiye'de bence Atlasjet den Daha iyisi yok sahibinide tanimiyordum öğrenmiş oldum Allah Hayırlı uğurlu eylesin Vatana millete
  • bakan biat:) copy and paste like Russian format
  • Herkesin yorumlarını hayretle izliyorum. Ne kadar bozulmuş bir toplum olduğumuzu ortaya çıkarıyor. Herkes, bakanın şirketinin, kardeşinin havayolunun nasıl şahlanacağından bahsediyor. Yani, devlet yönetiminin sağlayacağı avantaların şirketleri uçuracağı düşünülüyor ve bu da doğal karşılanıyor. Kimse Atlasjet’i şimdi SHGM nasıl hakkıyla denetleyecek, ETS ile arazi tahsisinden teşviklere, banka kredilerine kadar rakipleri nasıl rekabet edecek diye düşünmüyor. Batı’da bu durumda şirketler kayyuma devredilir. Bizde tabii olmayacak. Çıkar çelişkisini düşünen kimse yok. Artık ciddi bir denetim olamayacağından ben şahsen artık Atlasjet ile uçmam. Fıtrat durumları olması çok olası.

Cumhurbaşkanlığı Hükümeti Sisteminde bakanlar belli oldu. Kültür ve Turizm Bakanlığı koltuğuna Etstur'un sahibi Mehmet Ersoy oturdu.

Türkiye, Erdoğan'ın TBMM'de ettiği yeminle, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne resmen geçti. Yeni sistemde yer alacak bakanlıkların koltuğuna kimlerin oturacağı da belli oldu.

Turizm sektörünün merakla beklediği Kültür ve Turizm Bakanlığı koltuğuna Mehmet Ersoy oturdu. AtlasGlobal'in patronu Ali Murat Ersoy'un ikiz kardeşi olan Mehmet Ersoy ile birlikte Türkiye'nin turizm alanında önemli atılımlara imza atması bekleniyor.

Kültür ve Turizm Bakanı olarak görev yapacak Mehmet Nuri Ersoy, geçtiğimiz yıl şampiyonluk mücadelesi veren Başakşehir Futbol Kulübü'nde de yönetim kurulu üyesi olarak görev yapıyor. Mehmet Nuri Ersoy'un Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği'nin (TÜRSAB) son seçimlerinde Başaran Ulusoy'un 18 yıllık saltanatını bitiren Firuz Bağlıkaya'yı desteklediği biliniyordu.

MEHMET ERSOY KİMDİR?

28 Ekim 1968 tarihinde İstanbul'da doğan Mehmet Ersoy, Alman Lisesi'nden ve Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden mezun oldu.

1994 yılında Etstur'u kuran Ersoylar, En büyük atılımlarını ise 2004 yılında AtlasJet'i alarak yaptı. Şu anda Atlasglobal, kardeş Murat Ersoy'un yönetiminde bulunuyor.

Voyage Otelleri, Max Royal otelleri ve Ersoy İnşaat, şirketin bünyesinde bulunan iştirakler arasında yer alıyor. Etstur, Türkiye'nin en büyük tur operatörlerinden biri olarak faaliyet yürütüyor.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Mehmet Ersoy'a emanet

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

AtlasGlobal ~ 11 gün önce
%100 Türk Aklı,Sermayesi..en iyi yerlere gelecektir..Türk, Öğün,Çalış, Güven..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çok Mantıklı ~ 12 gün önce
Atlasjet firmasının THY den daha iyi olduğunu söylerim Uçaklarının yeni olduğunu söyleyebilirim Hosteslerinin Güler yüzlü insan dostu olduğunu söyleyebilirim Pilotların Halk tan olduğunu söyleyebilirim THY deki gibi havalı pilotlar yok Mersin Adana Arası yıllardır Ücretsiz servis yaptığını söyleyebilirim daha sayarim AtlasGlobal umre seferleri çok olduğunu söyleyebilirim İnşallah Her yere uçar Türkiye'de bence Atlasjet den Daha iyisi yok sahibinide tanimiyordum öğrenmiş oldum Allah Hayırlı uğurlu eylesin Vatana millete

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vay arkadas... ~ 13 gün önce
bakan biat:) copy and paste like Russian format

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yorumlar ~ 13 gün önce
Herkesin yorumlarını hayretle izliyorum. Ne kadar bozulmuş bir toplum olduğumuzu ortaya çıkarıyor. Herkes, bakanın şirketinin, kardeşinin havayolunun nasıl şahlanacağından bahsediyor. Yani, devlet yönetiminin sağlayacağı avantaların şirketleri uçuracağı düşünülüyor ve bu da doğal karşılanıyor. Kimse Atlasjet’i şimdi SHGM nasıl hakkıyla denetleyecek, ETS ile arazi tahsisinden teşviklere, banka kredilerine kadar rakipleri nasıl rekabet edecek diye düşünmüyor. Batı’da bu durumda şirketler kayyuma devredilir. Bizde tabii olmayacak. Çıkar çelişkisini düşünen kimse yok. Artık ciddi bir denetim olamayacağından ben şahsen artık Atlasjet ile uçmam. Fıtrat durumları olması çok olası.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Foroz ~ 12 gün önce
Trump ABD başkanı oldu şirketlerine kayyum mu atandı? Biraz da mantıklı olsanız.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000