21 Nisan 2016, Perşembe 09:11:30

Küçük kardeşin tarifsiz uçuş deneyimi

Michael McMahon adındaki bir pilot, Williams sendromlu küçük kardeşini uçurarak ona harika bir deneyim yaşattı. Küçük kardeşin mutlu anları kameraya böyle yansıdı.
  • böyle bir video izleyince bu adam inşallah müslümandır ya da inşallah müslüman olur diyorum.helal olsun adama
  • Yüzünden gülümseme eksik olmasın yüreğimin parçası...biz kocaman Türk Milletiyiz koskocaman bir kalbimiz var ve senin gibi bir meleğe her zaman en güzel yerde yer var...
  • Benimde oğlum özürlü, insan başına gelmeyince bazı şeyleri hayal edemiyor, anlayamıyor. Onların küçücük bir gülümsemesi dünyalara bedel. Çok duygulandım. Tebrikler
  • Abisi olmalı insanın

İrlandalı pilot Michael McMahon, Williams sendromlu kardeşi Robbie'nin hayalini gerçekleştirdi. Williams sendromlu Robbie, ilk kez uçağa bindi.

Robbie'nin abisi pilot Michael McMahon, kardeşi ile yaptığı uçuşu kameraya aldı. Robbie, 'uçuyoruz, mutluluk' uçma sevincini gösterdi.

Williams Sendromu, doğuştan gelen nörolojik bir bozukluk. Birbirine yakın ve çekik gözler, yabancılara kolay güvenme, geç gelişen konuşma becerisi, kalp rahatsızlığının yanısıra koordinasyon ve denge becerileri de geç gelişiyor.

Görülme sıklığı, 30 binde 1.

Küçük kardeşin tarifsiz uçuş deneyimi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

helal olsun ~ 2 yıl önce
böyle bir video izleyince bu adam inşallah müslümandır ya da inşallah müslüman olur diyorum.helal olsun adama

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Musluman -musluman ~ 2 yıl önce
Ya millet kafayi yemis irkci yaziya bak ya muslumanmis beyinsiz senin gibiler le bu ulkede yasamaktan utaniyorum- bu ulkede musluman hristiyan museviler yasiyor ic ice sen git suudi arabistana tanrim boyle irkci insanlara nedeen nefes verip yasatiyorsun!
Marko paşa ~ 2 yıl önce
Olayı nereye bağlamışsın. Ne beyin! Keşke NASA da çalişanlarda müslüman olsa keşke keşke Mars a biz müminler gitsek. Mars'a duble yol yapsak. İnnnnnnnşalllllaaahhh.
Ben ~ 2 yıl önce
Yüzünden gülümseme eksik olmasın yüreğimin parçası...biz kocaman Türk Milletiyiz koskocaman bir kalbimiz var ve senin gibi bir meleğe her zaman en güzel yerde yer var...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A ~ 2 yıl önce
Benimde oğlum özürlü, insan başına gelmeyince bazı şeyleri hayal edemiyor, anlayamıyor. Onların küçücük bir gülümsemesi dünyalara bedel. Çok duygulandım. Tebrikler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Abi ~ 2 yıl önce
Abisi olmalı insanın

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000