09 Aralık 2015, Çarşamba 10:20:03

Köpekler havalimanında böyle görüntülendi

Atatürk Havalimanı’nda bir uçağın köpeğe çarpmasından sonra Antalya Havalimanı’ndan gelen görüntüler, orada da adeta kazaya davetiye çıkarıldığını ortaya koydu.
  • garip?
  • Kisirlasmadan bas ediyorsun .al onlari senin gibi dusunenler alin evde ozel bir kose yapin Apronda ne isleri var. o kopeklerin.hayret ediyorum gorgu ve kuturunuze belkide boyle dusundugune gore . Kultur yok.
  • Boyrun. Turizim bogesindeki. Kopek kulturune bak bi bu eksik. Bu kopek surusunden memleketi kim kutaracak Sokaktaki durum utanc verici . Memleketin kulturune bak . Bu meseleyi direkt bakanliga sesleniyorun sehirleri bu vaziyette kurtarin lutfen yurt disinda USA da hep bize soruyorlar. Neden istanbulda sokakta kopek serbest dolasiyor ne cevap verecgimizi. bilemiyoruz .Lutfen bu kotu goruntuyu. Ortadan yok edin Ormanlik bolgeye yer yapin Sehirde olmaz. Utanc verici. Saygilar sunuyorum.
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Atatürk Havalimanı’nda bir uçağın köpeğe çarpmasından sonra Antalya Havalimanı’ndan gelen görüntüler, orada da adeta kazaya davetiye çıkarıldığını ortaya koydu.

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda geçtiğimiz günlerde piste iniş yapan bir THY uçağı, piste çıkan bir köpeğe çarpmıştı. Çarpma sonrası köpek feci şekilde ölürken şans eseri olayda uçakla ilgili bir sıkıntı yaşanmadı.

Bu olay henüz sıcaklığını korurken bu kez pistte kontrolsüz dolaşan köpekler Antalya Havalimanı’nda ortaya çıktı. Airporthaber’e gelen görüntülerde, kalkış yapan bir uçağın arkasından taksi yoluna çıkan bir köpek ile pistin hemen yanında bekleyen iki köpek görülüyor.

Pilotların korkulu rüyası olmaya başlayan köpeklerin iniş ve kalkış sırasında uçaklarla burun buruna gelmesi an meselesi iken yetkililer köpeklerin piste girmesine bir türlü engel olamıyor.

©AirportHaber

İşte Antalya Havalimanı’ndan gelen o görüntüler:Köpekler havalimanında böyle görüntülendi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (42)

uykucu ~ 2 yıl önce
garip?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Siyaset. ~ 2 yıl önce
Kisirlasmadan bas ediyorsun .al onlari senin gibi dusunenler alin evde ozel bir kose yapin Apronda ne isleri var. o kopeklerin.hayret ediyorum gorgu ve kuturunuze belkide boyle dusundugune gore . Kultur yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hawaii ~ 2 yıl önce
Boyrun. Turizim bogesindeki. Kopek kulturune bak bi bu eksik. Bu kopek surusunden memleketi kim kutaracak Sokaktaki durum utanc verici . Memleketin kulturune bak . Bu meseleyi direkt bakanliga sesleniyorun sehirleri bu vaziyette kurtarin lutfen yurt disinda USA da hep bize soruyorlar. Neden istanbulda sokakta kopek serbest dolasiyor ne cevap verecgimizi. bilemiyoruz .Lutfen bu kotu goruntuyu. Ortadan yok edin Ormanlik bolgeye yer yapin Sehirde olmaz. Utanc verici. Saygilar sunuyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
doğrucu davut ~ 2 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000