28 Eylül 2013, Cumartesi 08:05:04

KOMŞUDA UÇAK PANİĞİ!

Bulgaristan hava kuvvetlerine ait uçakların, bakımı yapılamadığı için uçacak durumda olmadığı bildirildi...
  • beğenmediğiniz bulgaristan ın, halkın elektrik fiyatlarını protesto etmesi nedeni ile aşırı güç kullanan polisin tavrı için hükümeti ile istifa eden bir başbakanı da vardır.
  • tamam, saygılar dedik,airport yönetimine de teşekkür ettik, uzatıyorsunuz ama. bu memleket menderesi de bilir, diğerlerinide; iktisat yaşanılandır; bu memleketin insanları bugün et,yumurta,ekmek,süt fiyatlarının kısacası yarının derdinde insanlar, o dediklerinize çok şey yazarım ama olmaz, 6-7 eylül olayları, kıbrıs politikası, abd ile ilişkiler,fabrikaların, köy enstitülerinin kapatılması, dışa bağımlı politika, kore savaşı,nato olayları, soğuk savaşa geçiş, özel harp dairesini kurulması, tahkikat komisyonları, vatan cephesi, kamulaştırma,özelleştirme olayları,bebek davası vs falan ama kimsenin umurunda değil bunlar yarın ekmek kaç para olacak,borcumu ödermiyim,kira artacak mı, servis parası, kömür, makarna gelir mi, ulaşıma zam varmı, doğal gaz,elektrik... kimsenin umurunda değil,cari açık,borç,borsa,dolar,... vatan satılmış,bayrak inmiş,kimsenin umuru değil...sen sıkma canını, her su yolunu bulur.her millet layık olduğu gibi yönetilir. bugün gibi.
  • avrupanin ve avrupa birliginin en gariban ülkesi..Kapikuleden cikin daha cikisda farkediyorsunuz bunu,,Birakin ucak ucurmayi araba kullanicak yollari yok.Sofya ya plovdiv cevre yolundan girmenizi tavsiye ederim,,görün rezilligi..!!!
  • ya sız zaten ne kadar vatanhaınlerı var onları kahraman yapar ve hatta ıcınızdekı Yuksek Allah korkusu yuzunden ulkeyı pazaralar babalar gıbı satar muslumanı muslumana vurdurmak ıcın halkın vergısını saga sola sacar ısvıcre bankalarındakı hırsızlık paralarınızın belgelerı ortaya cıkmasın dıye kasıfoglunuda sessızce kalp kırızı dıye öldürür olayın kapandıgını sanırsınız ama yemıyoruz ustat senın usaklık ettıgın abd askerı musluman dın kardeslerıne goya ırakta tecavuz ederken senın efendın abd askerı ıcın dua edıyordu ? sorması ayıp kandı dındensınız bız muslumanız ama sız bızım dınden degılsınız.bırde burda bana kalkıp ekonomı dersı verme yalaka THY yonetıcısı senıııı;) yakalandın bak :)

Bulgaristan hava kuvvetlerine ait uçakların, bakımı yapılamadığı için uçacak durumda olmadığı bildirildi.

Savunma Bakanı Angel Naydenov, icraatlarının 100. günü dolayısıyla basın toplantısı düzenledi.

Naydenov, silahlı kuvvetlerdeki sorunları dile getirerek, hava kuvvetlerine ait uçakların uçacak durumda olmadığını söyledi.

Eski Başbakan Boyko Borisov’un hükümetinden savunma alanında “ağır bir miras” aldıklarının altını çizen Naydenov, sadece Mig-29 savaş uçaklarının modernizasyonu için 75 milyon avro gerektiğini ifade etti. Naydenov’a göre, teknolojik ömrü 2029'da bitecek Mig’lerin bakımı için bu tarihe kadar en az 250 milyon avroluk bütçe gerekecek.

Yeni savaş uçağı alımının ise ülkenin ekonomik durumu yüzünden "şimdilik olanaksız" olduğunu belirten Naydenov, eski hükümeti büyük projelerin peşinde koşmak ve bu arada temel ihtiyaçları ihmal etmekle eleştirdi.

KOMŞUDA UÇAK PANİĞİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

bulgaristan ~ 5 yıl önce
beğenmediğiniz bulgaristan ın, halkın elektrik fiyatlarını protesto etmesi nedeni ile aşırı güç kullanan polisin tavrı için hükümeti ile istifa eden bir başbakanı da vardır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yakın tarihçi... ~ 5 yıl önce
tamam, saygılar dedik,airport yönetimine de teşekkür ettik, uzatıyorsunuz ama. bu memleket menderesi de bilir, diğerlerinide; iktisat yaşanılandır; bu memleketin insanları bugün et,yumurta,ekmek,süt fiyatlarının kısacası yarının derdinde insanlar, o dediklerinize çok şey yazarım ama olmaz, 6-7 eylül olayları, kıbrıs politikası, abd ile ilişkiler,fabrikaların, köy enstitülerinin kapatılması, dışa bağımlı politika, kore savaşı,nato olayları, soğuk savaşa geçiş, özel harp dairesini kurulması, tahkikat komisyonları, vatan cephesi, kamulaştırma,özelleştirme olayları,bebek davası vs falan ama kimsenin umurunda değil bunlar yarın ekmek kaç para olacak,borcumu ödermiyim,kira artacak mı, servis parası, kömür, makarna gelir mi, ulaşıma zam varmı, doğal gaz,elektrik... kimsenin umurunda değil,cari açık,borç,borsa,dolar,... vatan satılmış,bayrak inmiş,kimsenin umuru değil...sen sıkma canını, her su yolunu bulur.her millet layık olduğu gibi yönetilir. bugün gibi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sinan akerman ~ 5 yıl önce
avrupanin ve avrupa birliginin en gariban ülkesi..Kapikuleden cikin daha cikisda farkediyorsunuz bunu,,Birakin ucak ucurmayi araba kullanicak yollari yok.Sofya ya plovdiv cevre yolundan girmenizi tavsiye ederim,,görün rezilligi..!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
leynnnn ~ 5 yıl önce
ya sız zaten ne kadar vatanhaınlerı var onları kahraman yapar ve hatta ıcınızdekı Yuksek Allah korkusu yuzunden ulkeyı pazaralar babalar gıbı satar muslumanı muslumana vurdurmak ıcın halkın vergısını saga sola sacar ısvıcre bankalarındakı hırsızlık paralarınızın belgelerı ortaya cıkmasın dıye kasıfoglunuda sessızce kalp kırızı dıye öldürür olayın kapandıgını sanırsınız ama yemıyoruz ustat senın usaklık ettıgın abd askerı musluman dın kardeslerıne goya ırakta tecavuz ederken senın efendın abd askerı ıcın dua edıyordu ? sorması ayıp kandı dındensınız bız muslumanız ama sız bızım dınden degılsınız.bırde burda bana kalkıp ekonomı dersı verme yalaka THY yonetıcısı senıııı;) yakalandın bak :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000