28 Nisan 2012, Cumartesi 09:23:45

KOKPİT DUMANLAR İÇİNDE KALDI

Kanada merkezli havayolu şirketi Calm Air'in Chesterfield - Baker Lake seferini yapan yolcu uçağında ilginç bir olay yaşandı.
  • BİRADER ONUN BABASI KAPTAN OLSA BİRDE ÜSTÜNE EMEKLİ ALBAY MAAŞIDA OLSA ODA BABASINI PARASIYLA PİLOT OLACAK..O ÇOCUK KAPTAN AMACALARINI KUCAĞINDA BÜYÜDÜĞÜ İÇİN FİLOLARDA AY BEN SENİN KISA ŞORTLU HALLERİNİ DÜN GİBİ BİLİRİM MUHABBETİYLE KOKPİTTE UÇACAK,SİGARDA İÇECEK,HOSTESLEREDE TAKILACAK..BAŞKA BİR KAPTAN ÇOCUĞU OLMAYA PİLOT İSE BELKİ 1 YIL SONRA KEŞFEDECEK UÇEKTE KOLLTUĞUNDA KOL DAYAMA YERİ OLDUĞUNU.. ESAS DURUŞ..
  • ARKADAŞLAR YAZMIŞ OLMAK İÇİN YAZMAYIN YOK ÇOK SGARA İÇER YOK BABASI KAPTAN BOŞ OLMAYIN.NEOLMUŞ YANİ SİGARA İÇERSE BABASI PİLOTSA NE OLMUŞ AYJET MEZUNU İSE NE OLMUŞ.ÇOK BOŞ FARKLI YERLERDEN MEZUN OLANLAR VAR .KISKANMA ÇALIŞ SENDE PİLOT OL..
  • İkinci kaptan ayjet mezunudur, Babası kaptandır. Çok sigara içer.
  • Kesin ucagi kullanan pilot turktur emin olun...

Kanada'lı havayolu şirketi Calm Air'e ait C-FTJW kuyruk tescilli Saab 340B tipi uçağın sefer sırasında kokpitte bulunan aydınlatma ışığı patladı.

Florasan lambasında yaşanan kısa devre nedeniyle dumanlar içinde kalan kokpit personeli, Rankin Inlet Havaalanı'na iniş yaparken, olayda yaralanan olmadığı belirtildi.
 

KOKPİT DUMANLAR İÇİNDE KALDI

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 6 yıl önce
BİRADER ONUN BABASI KAPTAN OLSA BİRDE ÜSTÜNE EMEKLİ ALBAY MAAŞIDA OLSA ODA BABASINI PARASIYLA PİLOT OLACAK..O ÇOCUK KAPTAN AMACALARINI KUCAĞINDA BÜYÜDÜĞÜ İÇİN FİLOLARDA AY BEN SENİN KISA ŞORTLU HALLERİNİ DÜN GİBİ BİLİRİM MUHABBETİYLE KOKPİTTE UÇACAK,SİGARDA İÇECEK,HOSTESLEREDE TAKILACAK..BAŞKA BİR KAPTAN ÇOCUĞU OLMAYA PİLOT İSE BELKİ 1 YIL SONRA KEŞFEDECEK UÇEKTE KOLLTUĞUNDA KOL DAYAMA YERİ OLDUĞUNU.. ESAS DURUŞ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ARKADAŞLAR YAZMIŞ OLMAK İÇİN YAZMAYIN YOK ÇOK SGARA İÇER YOK BABASI KAPTAN BOŞ OLMAYIN.NEOLMUŞ YANİ SİGARA İÇERSE BABASI PİLOTSA NE OLMUŞ AYJET MEZUNU İSE NE OLMUŞ.ÇOK BOŞ FARKLI YERLERDEN MEZUN OLANLAR VAR .KISKANMA ÇALIŞ SENDE PİLOT OL..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
İkinci kaptan ayjet mezunudur, Babası kaptandır. Çok sigara içer.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Kesin ucagi kullanan pilot turktur emin olun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000