30 Aralık 2011, Cuma 12:45:53

KOÇOĞLU'NA KÖTÜ HABER....

Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, "Adana Şakirpaşa Havalimanı yerinde kalacak, ancak Çukurova Bölgesel Havalimanı da yapılacak" dedi...
  • Bu Koçoğlu İzmir-Manisa arsı tünele de en kısa teklifi verip sonra ben bu işi yapamayacağım diyen Koçoğlu mu acaba.
  • Sn koçoğlu kimdir bilmiyorum ama bu piyasaya çok uzak biri olduğu belli. Nasıl girmiş çukurova ihalesine anlayamadım. İnsan bir etrafına bakar. Başka giren var mı diye ? Hiç mi uyanamadılar ?
  • Şakirpaşa kapanmaz. Bunun mümkünü yok. Mümkün olabilecek tek şey çukurovanın kargo terminali olmasıdır. Kısaca alan şirket yarın burayı devreder. Çünkü amatörce bir hareket yaptı. Abilerini örnek almadı ve elinde patladı.
  • adana havaalanı taksicileri kadar ahlaksız taksici görmedim
Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, Çukurova Bölgesel Havaalanı'nın ihalesinden sonra kapatılacağı konuşulan Şakirpaşa Havalimanı için "Adana Şakirpaşa Havalimanı yerinde kalacak, ancak Çukurova Bölgesel Havalimanı da yapılacak. İlk etapta yıllık yolcu kapasitesi 15 milyona çıkacak, daha sonra 30 milyona çıkabilecek" dedi. 
 
Vali Coş, Özel Burç Çukurova İlköğretim Okulu ile Anaokulunu ziyaretinde öğrencilerle gerçekleştirdiği söyleşide, bir öğrencinini sorusu üzerine, Şakirpaşa Havalimanının faaliyetini sürdüreceğini, ancak Çukurova Bölgesel Havalimanı'nın da yapılacağını kaydetti. 
 
Yeni yapılacak Çukurova Bölgesel Havalimanı ile yolcu kapasitesinin artacağını kaydeden Coş, şöyle devam etti: 
 
"Mevcut havalimanının yolcu kapasitesi yıllık 2,5-3 milyon civarında. İlk etapta Çukurova Böglesel Havalimanı ile yıllık yolcu kapasitesi 15 milyona çıkacak, daha sonra 30 milyona çıkabilecek. Bu kapasiteye ulaştığında, Çukurova Bölgesel Havaalanı Türkiye'nin en büyük havalimanlarından birisi olacak. Böylece Çukurova uluslararası merkezlere de aktarmasız, doğrudan bağlanabilmiş olacak, yurtdışından Adana'ya ve Çukurova'ya gelmek isteyenler için büyük imkan doğacak. Tabii ki sadece Adana değil, Mersin, Kahramanmaraş, Gaziantep, Niğde, hatta Şanlıurfa'ya kadar olan eksende yaklaşık 10 milyonu aşkın bir nüfusa hitap edecek bir havalimanı olacağı öngörülüyor. Bu iller, uluslararası merkezlere aktarmasız olarak bağlanmış olacaklar" dedi.  (Son Dakika)
KOÇOĞLU'NA KÖTÜ HABER....

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 6 yıl önce
Bu Koçoğlu İzmir-Manisa arsı tünele de en kısa teklifi verip sonra ben bu işi yapamayacağım diyen Koçoğlu mu acaba.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Sn koçoğlu kimdir bilmiyorum ama bu piyasaya çok uzak biri olduğu belli. Nasıl girmiş çukurova ihalesine anlayamadım. İnsan bir etrafına bakar. Başka giren var mı diye ? Hiç mi uyanamadılar ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Şakirpaşa kapanmaz. Bunun mümkünü yok. Mümkün olabilecek tek şey çukurovanın kargo terminali olmasıdır. Kısaca alan şirket yarın burayı devreder. Çünkü amatörce bir hareket yaptı. Abilerini örnek almadı ve elinde patladı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
adana havaalanı taksicileri kadar ahlaksız taksici görmedim

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000