17 Mart 2015, Salı 12:17:46

KOCASEYİT HAVALİMANI'NDA YANGIN PANİĞİ

Balıkesir Kocaseyit Havalimanı’nda dün gece yarısı yangın paniği yaşandı.
  • Vatandaş ben senin Malatya ile ilgili yorumlarını okudum. İddialar çok ciddi. Dediklerinde haklısın. Kurumu korumak başka müdürü korumak başka. Müdür yanlış yaparsa gider. Yerine yenisi gelir. Hata yapan müdürün hatasını örtersen işte o zaman kurum zarar görür. Elinde bilgi belge varsa bunu vereceğin yer belli. Ama sakın guvenmediğin insana sır verme.
  • Ülkemizin içler acısı halini yansıtan olayın haberi ve bunu yansıtan yorumlara sahip haber. Aman olay içimizde kalsın, aman biz bir aileyiz, aman müdürümüz zarar görür ve havalimanında kurduğumuz düzen bozulur diye birileri rezillikleri yorumlarıyla örtmeye çalışıyor. Nereden mi biliyorum? Malatya Havalimanındaki su sızıntısı haberine sayısız yorum yapan Necmettin Ataş'ın yorumlarıyla Elkovan'ın aynı tarz yorumlar yapmasından. Gerçekleri söyleyenlere "evinize ekmek götürdüğünüz işyerini kötülemeyin diyen" zihniyete iki cevabımız var - Rızkı Allah verir -Anan, baban bile zarar görecek olsa adaletten, gerçekleri söylemekten çekinme
  • Müdür ve Müdür Yardımcısı odalarında sigara içtiklerine bin pişman olmuşlardır. Nereden bileceklerdi bir personelin tam sönmemiş bir sigara izmaritini çöpe atacağını. Allah'tan sadece çöp kovası yanmış. Allah korumuş. Inşaallah bundan sonra kimse odasında sigara içmez.
  • Elkovan tamam yeter arkadaş. Tadını kaçırdın iyice bu işin. Tüm Türkiye bu yorumları okuyor. Mesele içimizde kalsın diyorsun. Bu yorumları herkes okuyor. Meseleyi uzatarak kapanmasına engel oluyorsun. Kurumunun seviyorsan yorum yapma yeter. Yorumların yarısını sen yapmışsın zaten. Freni patlamış kamyon gibisin. Tamam yeter artık.

Balıkesir Kocaseyit Havalimanı’nda dün gece yarısı yangın paniği yaşandı.

Kocaseyit Havalimanı idari personel katında dün gece 00.00 sıralarında yangın çıktı. Yangına ofis içinde içilen sigaranın neden olduğu ileri sürüldü.

Yangın söndürme sisteminin devreye girmesiyle yangın kısa sürede büyümeden söndürüldü. Ancak birçok odayı su bastı. Evraklar ve elektronik cihazlar hasar gördü.

Bazı çalışanlar, yasak olmasına rağmen odalarda sigara içilmesine tepki gösterdi.

KOCASEYİT HAVALİMANI'NDA YANGIN PANİĞİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (52)

vatandaş cevap ~ 3 yıl önce
Vatandaş ben senin Malatya ile ilgili yorumlarını okudum. İddialar çok ciddi. Dediklerinde haklısın. Kurumu korumak başka müdürü korumak başka. Müdür yanlış yaparsa gider. Yerine yenisi gelir. Hata yapan müdürün hatasını örtersen işte o zaman kurum zarar görür. Elinde bilgi belge varsa bunu vereceğin yer belli. Ama sakın guvenmediğin insana sır verme.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vatandaş ~ 3 yıl önce
Ülkemizin içler acısı halini yansıtan olayın haberi ve bunu yansıtan yorumlara sahip haber. Aman olay içimizde kalsın, aman biz bir aileyiz, aman müdürümüz zarar görür ve havalimanında kurduğumuz düzen bozulur diye birileri rezillikleri yorumlarıyla örtmeye çalışıyor. Nereden mi biliyorum? Malatya Havalimanındaki su sızıntısı haberine sayısız yorum yapan Necmettin Ataş'ın yorumlarıyla Elkovan'ın aynı tarz yorumlar yapmasından. Gerçekleri söyleyenlere "evinize ekmek götürdüğünüz işyerini kötülemeyin diyen" zihniyete iki cevabımız var - Rızkı Allah verir -Anan, baban bile zarar görecek olsa adaletten, gerçekleri söylemekten çekinme

Yanıtla

Kalan karakter 1000
PİŞMANLIK ~ 3 yıl önce
Müdür ve Müdür Yardımcısı odalarında sigara içtiklerine bin pişman olmuşlardır. Nereden bileceklerdi bir personelin tam sönmemiş bir sigara izmaritini çöpe atacağını. Allah'tan sadece çöp kovası yanmış. Allah korumuş. Inşaallah bundan sonra kimse odasında sigara içmez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
EL KO VAN ~ 3 yıl önce
Elkovan tamam yeter arkadaş. Tadını kaçırdın iyice bu işin. Tüm Türkiye bu yorumları okuyor. Mesele içimizde kalsın diyorsun. Bu yorumları herkes okuyor. Meseleyi uzatarak kapanmasına engel oluyorsun. Kurumunun seviyorsan yorum yapma yeter. Yorumların yarısını sen yapmışsın zaten. Freni patlamış kamyon gibisin. Tamam yeter artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000