20 Şubat 2011, Pazar 08:11:42

KKTC'li havacılar Türkiye'de

Türkiye’de kurulacak olan Yavru Kuş Uçuş Okulu’yla son değerlendirmeleri yapmak üzere Ankara’ya gelen KKTC Hava Sporları Federasyonu Yönetim kurulu üyeleri Anıtkabir’i ziyaret etti.
  • Karalama kampanyası ve namalanmak isteyenler var diyerek yorum yazanlar da kesinlikle bu kumpanya içindedirler. Atatürk'ün şu sözü sözü herşeyi anlatıyor zaten. "Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız, bu kafidir."
  • fed yönetimi maalsef tanınmamış bir ülkede yaşadığı için Türkiyede böyle bir okul açma yoluna gitti. böyle bir okulun kurulabilmesi için de böyle bir şirketin kurulması nı Türkiye yasaları şart koşuyor okul yöneticilerin geğil KKTC nin öz malı dır. gereği nin çalışması hukucular tarafından yapılmaktadır.Fed yönetimi ondan nemalanmak istayenlere geçit vermediği için bu eleştirileri hak etmiyor.
  • Yazılanlar gerçekten çok üzücü, hava sporları federasyonu başkanı başta olmak üzere tüm yönetim kurulu senelerdir herşeylerini ortaya koyarak, sömürülen, hortumlanan ve yok edilen havacılık sporunu yeniden ayağa kaldırmış, buda yetmemiş uluslar arası bir sıfat alabilmek için Türkiye'de bir uçuş okulu açmak için çaba göstermektedirler. Bunu taktir edeceğimize eleştiriyoruz, anlamsız yorumlar yapıyoruz.
  • Ankara'da ne işleri var diye soranlar, lafım size; KKTC halkı hezaman Atatürk'ün yolunda yürümüş ve hiçbirzaman bu yoldan sapmamıştır, tabiki Ankaraya gelmişken atalarını unutmamışlar. Tanınmayan bir ülkenin evlatleri olarak ne yazıkki ne spor yapabiliyorlar nede bir kurs düzenleyip uluslar arası bir sertifika verebiliyorlar. Tabiki Türkiye onlar için ilk tercih olacaktır, Kıbrıs'lı Türk havacılara destek olun lütfen.

KKTC’den getirdikleri ‘yavru vatan toprağını’ KKTC Hava Sporları Başkanı Serdar Turganer, Anıtkabir Komutanı Albay Nevzat Büyükceran’a makamında takdim etti.

Anıtkabir özel defterine de  KKTC Türklerinin Atasına bağlılığını  anlamlı cümlelerle ifade eden Turganer, Atatürk’ün “İstikbal Göklerdedir” sözü doğrultusunda  KKTC’li gnçleri havacılığa yönlendirmek ve pilotlar yetiştirmek gayreti içinde olduklarını belirtti.

KKTC'li havacılar Türkiye'de

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 7 yıl önce
Karalama kampanyası ve namalanmak isteyenler var diyerek yorum yazanlar da kesinlikle bu kumpanya içindedirler. Atatürk'ün şu sözü sözü herşeyi anlatıyor zaten. "Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız, bu kafidir."

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
fed yönetimi maalsef tanınmamış bir ülkede yaşadığı için Türkiyede böyle bir okul açma yoluna gitti. böyle bir okulun kurulabilmesi için de böyle bir şirketin kurulması nı Türkiye yasaları şart koşuyor okul yöneticilerin geğil KKTC nin öz malı dır. gereği nin çalışması hukucular tarafından yapılmaktadır.Fed yönetimi ondan nemalanmak istayenlere geçit vermediği için bu eleştirileri hak etmiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yazılanlar gerçekten çok üzücü, hava sporları federasyonu başkanı başta olmak üzere tüm yönetim kurulu senelerdir herşeylerini ortaya koyarak, sömürülen, hortumlanan ve yok edilen havacılık sporunu yeniden ayağa kaldırmış, buda yetmemiş uluslar arası bir sıfat alabilmek için Türkiye'de bir uçuş okulu açmak için çaba göstermektedirler. Bunu taktir edeceğimize eleştiriyoruz, anlamsız yorumlar yapıyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ankara'da ne işleri var diye soranlar, lafım size; KKTC halkı hezaman Atatürk'ün yolunda yürümüş ve hiçbirzaman bu yoldan sapmamıştır, tabiki Ankaraya gelmişken atalarını unutmamışlar. Tanınmayan bir ülkenin evlatleri olarak ne yazıkki ne spor yapabiliyorlar nede bir kurs düzenleyip uluslar arası bir sertifika verebiliyorlar. Tabiki Türkiye onlar için ilk tercih olacaktır, Kıbrıs'lı Türk havacılara destek olun lütfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000