15 Nisan 2011, Cuma 09:32:54

KKTC'DE SKY AIRLINES GÜNÜ

Türkiye’de 12 Nisan 2001’de uçuşlarına başlayan SKY Hava Yolları KKTC’ye ilk seferini bugün gerçekleştiriyor. SKY’ın tarifeli seferleri ise 13 Mayıs 2011’de başlayacak.
  • Bu arada cas'ın da reklamı yapılmış yanı..yer hizmetleri kuruluşu olsa gerek..bildiğim THY de hizmet veren istanbul havayollarının handling'i..sky'a başarılar..herkese hayırlı olsun
  • SKY havayollarının gelişi muhteşem bir showla karşılandı. Ama pasta kesmediler :)
  • Sayin SKY Yoneticileri AMSTERDAM - TRABZON direk sefer istiyoruz , lutfen artik baslasin direk ucuslar , aktarmali olmuyor artik cok yoruyor bizi , cocuklari ve yaslilari ..
  • Showda böyle yapılır. Uçak altında pasta kesenlere ithaf olunur. CAS personelini de disiplin ve kıyafetlerinin düzgünlüğünden dolayı tebrik ederim.

Ercan’a saat 12.00’de inecek olan SKY uçağını apronda KKTC Başbakanı İrsen Küçük, KKTC Dışişleri Bakanı Hüseyin Özgürgün, KKTC Turizm Bakanı Ünal Üstel, KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Ercan Saner, Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Cemal Bulutoğluları’nın yanında, turizm acenteleri yetkilileri ve çok sayıda davetli karşılayacak.

SKY CYP Aviation Genel Satış Acentesi Direktörü İsmail Abidin yaptığı açıklamada, ilk uçuşta KKTC’ye, SKY Havayolları'nda Tahir Görgülü, Gülçin Karaçocuk, Hakan Yonar, Mehmet Alıcı ve 45 yolcu getirileceğini söyledi.

Ercan Devlet Havaalanı’nda konuşmaların ardından küçük bir kokteyl verileceğini belirten Abidin, akşam ise Cratos Premium Hotel’de saat 19.30’da KKTC Başbakanı İrsen Küçük, bakan ve milletvekillerine SKY Hava Yolları’nın tanıtım yemeği vereceğini, yemeğe tüm basının davetli olduğunu kaydetti.

KKTC'DE SKY AIRLINES GÜNÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

Misafir ~ 7 yıl önce
Bu arada cas'ın da reklamı yapılmış yanı..yer hizmetleri kuruluşu olsa gerek..bildiğim THY de hizmet veren istanbul havayollarının handling'i..sky'a başarılar..herkese hayırlı olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
SKY havayollarının gelişi muhteşem bir showla karşılandı. Ama pasta kesmediler :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Sayin SKY Yoneticileri AMSTERDAM - TRABZON direk sefer istiyoruz , lutfen artik baslasin direk ucuslar , aktarmali olmuyor artik cok yoruyor bizi , cocuklari ve yaslilari ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Showda böyle yapılır. Uçak altında pasta kesenlere ithaf olunur. CAS personelini de disiplin ve kıyafetlerinin düzgünlüğünden dolayı tebrik ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000